29 вересня 10:12
Переглядів: 186

На Львівщині розпочався фестиваль масового футболу та здорового способу життя "Відкриті уроки футболу"

28 вересня 2015 року на базі спортивного комплексу м.Буська на Львівщині розпочався соціальний фестиваль масового футболу та здорового способу життя «Відкриті уроки футболу».

11 команд-учасниць зі шкіл Буського району та команда з с. Івано-Франкове Яворівського району протягом кількох днів вивчатимуть технічні прийоми футболу, братимуть участь у іграх та естафетах, вчитимуться толерантності під час спортивних змагань.

З початком фестивалю привітали близько 200 юних любителів футболу та здорового способу життя голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Володимир Замроз, представники Федерації футболу України та Львівщини. Вони ж надали у розпорядження учасників фестивалю комплекти спортивної форми й амуніції для юних футболістів та необхідний інвентар.

Відтак під егідою Федерації футболу України у м.Буську стартують «Відкриті уроки футболу» - ігри, змагання, конкурси та інші різноманітні форми заходів за принципом «Футбол для всіх». Це не тільки дає можливість популяризувати футбол, заняття спортом, але й є потужним виховним інструментом для попередження дитячих конфліктів і дитячої злочинності, виховання патріотизму та цінностей здорового способу життя.

Проект передбачає залучення великої кількість дітей до занять спортом незалежно від рівня здібностей, до ведення здорового способу життя і є дійсно соціальним проектом доступним для кожного школяра», - зазначив голова Буської РДА Петро Мороз, звертаючись до учасників фестивалю.
Він та інші виступаючі побажали змістовно провести час під час футбольних вправ, ігор та естафет, ще більше полюбити спорт, записатися до відвідування спортивних секцій, бути здоровими.

Відтак футбольне поле було розбито на окремі сектори, кожен з яких приймав конкретну команду, гравці якої займалися тими чи іншими іграми з елементами футболу. Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, але й суддівський корпус, представники райвідділу міліції, поряд був черговий медпрацівник. Хороший настрій футбольного свята підкріплювався музичним супроводом.

Фестиваль триватиме на Львівщині до 2 жовтня.

Довідково:
«Відкриті уроки футболу» є гуманітарним, політично нейтральним і безприбутковим проектом та вважається УЄФА одним з провідних у розвитку масвого футболу, входить до Договору про взаємодію МОН України та ФФУ в розвитку шкільного футболу в 2013-2016 рр. та Меморандуму про взаємодію МВС України та ФФУ у 2013-2016 рр.