25 жовтня 20:28
Переглядів: 268

На Львівщині відбувся молодіжний аква-квест "Через скелі до води"

Відповідно до розпорядження Президент України № 349/2013-рп «Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2014 рік» керівник дитячого гуртка центру творчості та юнацтва Галичини Павло Кротюк отримав грант Президента України у розмірі 72 тис. 400 грн. на 2014 рік для проведення аква-квесту для школярів під гаслом «Через скелі до води».

Основною метою цього проекту було проведення двоетапних змагань серед школярів зі скелелазіння та популяризація занять спортом, здорового способу життя та спортивного туризму серед учнівської молоді віком 9-14 років.

Проект розпочався змаганнями, які тривали упродовж 6 тижнів (з 6 вересня до 12 жовтня 2014 року). Спортивне містечко функціонувало на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини за адресою: м. Львів, вул. Вахнянина, 29, Погулянка, кінцева трамваю № 7.

Загальна кількість учасників - 1 068 осіб.

Щодня суддівська колегія визначала 9 учасників, котрі показали найкращий результат. Вони й відбиралися до другого туру змагань. Таким чином упродовж вересня-жовтня було визначено 108 учасників, які поїхали у безкоштовний мандрівний дводенний аква-квест річкою Дністер.

Водний етап відбувся 18-19 жовтня 2014 року в с. Розвадів Миколаївського району на р. Дністер, а закінчився в с. Березина Миколаївського району. Загальна протяжність маршруту близько 17 км.

«Цей проект дав можливість популяризувати спортивний туризм та здоровий спосіб життя серед дітей та молоді Львівщини» - зауважив Павло Кротюк.
Захід реалізовувався за кошти гранту Президента України й за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Оксана Вацеба, управління молоді та спорту ЛОДА