28 травня 17:42
Переглядів: 430

На Львівщині завершилися спортивні забави "Всі діти такі самі"

25 травня 2013 р. відбулися спортивні забави "Всі діти такі самі". Організатором свята вкотре стала Львівська обласна організація активної реабілітації неповносправних осіб “Стимул” за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та обласного центру «Спорт для всіх».

Захід було присвячено Міжнародному дню захисту дітей та проводився з метою привернення уваги громадськості до проблем неповносправних дітей, залучення дітей з особливими потребами до здорового способу життя та занять оздоровчим спортом для інтеграції у повноцінне життя суспільства.

Учасниками заходу стали понад 50 діток з особливими потребами м. Львова та Львівської області, їх батьки, члени та волонтери організації "Стимул", представники департаменту соціального захисту населення ЛОДА, центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Львівської області та інші гості свята.

Програма свята передбачала рухливі ігри та забави з м’ячами, “парашутом”, надувними басейнами, ігри з використанням елементів спорту, таких як дартс, бочія, кеглі, баскетбол, хокей, волейбол. Усі дітки були поділені на п'ять команд, що переміщувалися між п'ятьма спортивно-ігровими "станціями".

Адміністрація Львівської комерційної академії безкоштовно надала приміщення для проведення спортивного заходу, обласний відділ Союзу українок допоміг озвучитисвято, а чимало фірм та організацій активно допомогли у його проведенні, зокрема фірма “ТОІ–ТОІ системи санітарні”, яка проспонсорувала адаптований для неповносправних біотуалет, президент БФ "Брати Дубневичі" Богдан Дубневич та ФОП Бобеляк подарували дітками солодкі подарунки, чеська пивоварня-ресторан «Старгород» делегувала на свято чудо-свинок; волонтерську допомогу надали студенти кафедри фізичної реабілітації ЛДУФК.

Після завершення спортивної частини відбулося нагородження учасників пам’ятними подарунками та концерт львівських виконавців.

Доцільно зауважити, що подібні свята вже проводилися у Львові й до 2009 року були щорічними.