21 лютого 19:23
Переглядів: 833

На Львівщині завершився чемпіонат з кікбоксингу “Кубок друзів”

Днями у Львові відбувся перший чемпіонат з кікбоксингу серед учнів та студентів “Кубок друзів”. У заході, який спільно провели Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Львівська обласна федерація кікбоксингу, взяли участь 120 учасників. Загалом, змагалися представники 22 клубів Львівської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Житомирської та Закарпатської областей.

Кікбоксери визначали кращих у 41 виді програми в розділах лайт-контакт, семі-контакт, фул-контакт та фул-контакт із лоу-кік. Вік учасників був від 6 до 27 років.

Традиційно розпочали змагання виконанням державного гімну та вітальними словами організаторів. До спортсменів та глядачів звернулися начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, голова оргкомітету змагань Назарій Вітер та президент Львівської обласної федерації кікбоксингу Ігор Лойко.

За підсумками командного заліку між областями перше місце посіли спортсмени Львівської області, друге – Івано-Франківської, а третє – Житомирської області. Усі переможці та призери змагань відзначені кубками, медалями та грамотами.

Львів’яни, які стали переможцями чемпіонату, представлятимуть область на всеукраїнських змаганнях.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України