30 вересня 10:32
Переглядів: 138

На Львівщині завершився юнацький чемпіонат України з морських багатоборств

Нещодавно у м. Трускавці на Львівщині завершився чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону 2015 року (юнаки та дівчата молодшої вікової групи 2003-2005 р.н.) та Всеукраїнські змагання з морських багатоборств «Золота осінь».

Такий спортивний форум Львівщина приймала вперше. Змагання з плавальних та бігових дисциплін відбувалися у плавальному басейні «Спортовець» та на майдані Незалежності міського парку відпочинку.

Захід проводився під егідою Мінмолодьспорту України, Всеукраїнської федерації морських багатоборств та акватлону України за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Трускавецької міської ради та Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець». Чимало зусиль для успішного проведення чемпіонату доклала новостворена федерація морських багатоборств та акватлону Львівщини (голова правління Андрій Жгута), яка ініціювала проведення таких змагань на Львівщині.

На урочистій церемонії відкриття учасників змагань вітали начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, заступник Трускавецького міського голови Юрій Яворський, заступник начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України Ярослав Гаврих, директор Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович та головний суддя змагань Олена Стадник.

Чемпіонат проводився у форматі особисто-командних змагань, участь у яких взяли 115 юних спортсменів, котрі представляли 10 команд з м. Києва, Черкаської та Львівської областей.

У загальнокомандному заліку перемогу виборола збірна команда м. Києва, ІІ місце посіла збірна команда Черкаської області, ІІІ підсумкове місце здобула команда Львівської області.

Збірну команду Львівщини представляли: Олена Манюк, Ангеліна Ящишин, Юрій Брильовський, Микола Кулинич з міста Трускавця та Едуард Проданюк, Юлія Пятночко з міста Червонограда.

Усі переможці та призери змагань отримали грамоти, медалі, кубки та призи від Міністерства молоді і спорту України та партнерів заходу.