30 вересня 16:47
Переглядів: 289

На Тернопільщині тривають дворові Олімпійські ігри

На оновлених універсальних спортивних майданчиках завершився перший етап футбольних турнірів в програмі «Дворові Олімпійські ігри», започаткованих цього року Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення.

Так, 28 вересня 2015 року на універсальному майданчику по вулиці 15 Квітня, 35 пройшов футбольний турнір для дітей віком 10-12 років. Участь у якому взяли 3 команди з мікрорайону «БАМ».

Почесним гостем футбольного свята став Андрій Кондзьолка, чемпіон та бронзовий призер Чемпіонату Європи серед студенських команд, бронзовий призер Чемпіонату України серед команд Другої ліги, багаторазовий чемпіон області, капітан команди ФК «Тернопіль», який зізнався, що і сам колись починав з дворового футболу та висловив надію, що юні футболісти на цьому не зупинятимуться і гратимуть у найкращих клубах світу.

Після напруженої гри команди розмістились таким чином:
І місце з рахунком 4 очки посіла команда «Звірі з БАМу»;
ІІ місце , 3 очки – «БАМ»;
ІІІ місце, 1 очко –«Фателіті».

Кращими гравцями гри стали: Купчик А. («Звірі з БАМу»), Коцюба Д. («БАМ») та Євець М. («Фателіті»).

29 вересня 2015 року фудбольний турнір відбувся на майданчику, що на Вербицького, 6. Заявки про участь подали 6 команд мікрорайону «Східний».

Суддею та почесним гостем заходу був Назар Стецюк, студент факультету фізичного виховання ТНПУ ім В.Гнатюка, бронзовий призер дитячо-юнацької футбольної ліги, гравець ФК «Нива» (Теребовля). «Успіхів Вам! Хай переможе сильніший!», побажав учасникам відомий спортсмен.

Результати зустрічей:
І місце, 9 очок -«Канада»;
ІІ місце , 4 очки – «Леви»;
ІІІ місце, 3 очка –«Коновальця».

Найрезультативніші гравці турніру: Медвідь Арсен, Курпіта Павло, Сташків Арсен, Ходаковський Тарас, Бронецький Віталій( «Канада»).

За нагороди і звання Чемпіона міста з футболу у програмі «Дворові Олімпійські ігри» у фіналі змагатимуться команди: «Звірі з Баму» ( мікрорайон «БАМ»), «Канада» ( «Канада»), «12 школа» ( «Дружба»), «Нива Східний» («Східний»), «Чемпіон» («Центр»).

« Метою таких спортивних заходів є не тільки популяризація здорового способу життя серед дітей та молоді, підвищення спортивної майстерності юних футболістів, а й вилучення дітей з вуличного середовища, профілактика негативних соціальних явищ»,- зазначила директор центру Федорович Галина Василівна, - …Зустрічі з відомими спортсменами стимулюють юних тернополян до праці над собою у досягненні таких же спортивних висот, як і їх кумири.»

«Дворові Олімпійські ігри» продовжуються!

У жовтні відбудуться турніри з флорболу, стрітболу та волейболу. Чекаємо всіх охочих позмагатися!