08 серпня 17:34
Переглядів: 381

На Жидачівщині завершилися всеукраїнські змагання з пляжного волейболу

2- 3 серпня ц.р. на двох майданчиках відпочинкової бази «Урочище Острів», що в селі Заріччя Жидачівського району відбувся ІV традиційний Всеукраїнський турнір  пляжного волейболу. 

У змаганнях, організованих сектором молоді та спорту Жидачівської райдержадміністрації, Львівською обласною федерацією волейболу за підтримки ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», взяли участь 22 команд з Ужгорода, Львова, Самбора, Старого Самбора, Новояворівська, Комарного, Борислава, Жидачева. 

Серед учасників турніру було 8 кандидатів майстрів спорту, 10 гравців І розряду, два учасника чемпіонату світу 2014 року серед гравців віком до 21 року народження (Юрій Бокшан, Микола Хомин).

На урочистому відкритті турніру учасників привітали: завідувач сектору молоді та спорту Жидачівської райдержадміністрації Йосиф Будзінський, фінансовий директор ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» Роман Чеботарьов та представник Львівської обласної федерації волейболу суддя міжнародної категорії Леонід Францишко. 

Турнір відбувся у запеклій видовищній боротьбі, кожна друга зустріч закінчувалася з рахунком 2-1. Яскравим та видовищним став і фінальний поєдинок, у якому команда Ужгорода у складі Юрія Бокшана і Володимира Гойди перемогла на тайм-брейку 2-1 (21-16, 15-21, 16-14) команду із Самбора у складі Володимира Павелка та Василя Андрусяка. Бронзовими призерами турніру стали гравці Жидачівщини Мар’ян Федів та Роман Головацький, котрі з рахунком 2-0 здолали опір гостей з міста Борислава - Назара Станька і Миколи Ліцмана. 

На високому професійному рівні обслуговували матчі турніру судді: Сергій Краснопольський, Богдан Цар, Борис Водяніцький, Андрій Франків, Йосиф Будзінський (головний суддя). 

На закритті турніру переможцям вручено кубки, медалі й солідні грошові винагороди (І місце – 5 тис. грн., ІІ місце -2 тис., ІІІ місце – 1 тис.).