18 вересня 07:41
Переглядів: 119

Новозбудоване поле дозволяє юніорській команді "Карпат" насолоджуватися тренуваннями

Новозбудоване поле з трав’яним газоном, що на клубній навчально-тренувальній базі в Брюховичах, уже повноцінно функціонує і дозволяє юніорській команді насолоджуватися процесом. 

Тренер команди 19-річних «левів» Андрій Тлумак після першого ж тренування поділився своїми враженнями, заявляючи, що жодних претензій до стану газону ані в нього, ані в його підопічних нема. «Враження дуже хороші, можна навіть сказати – найкращі. Клубна служба обслуговування полів, яку очолює Юрій Миколайович Костюк, у черговий раз проявила свій справжній професіоналізм. Скажу прямо, тренуватися на такому полі – одне задоволення. Така якість газону лише додає бажання тренуватися. Коли заняття підійшло до свого завершення, то хлопці казали, що їм настільки сподобалося працювати на новому полі, що навіть не хотілося сходити з нього». 

Сам Юрій Костюк свою роботу, як завжди, оцінює скромно, говорить більше про проблеми, з якими довелося зіткнутися під час будівництва. «Це натуральне поле, але воно не стандартного розміру – 93 на 63 метри. Справа в тому, що зробити більший газон ми не могли, адже з одного боку дорога, а іншого житлові будинки. Але якщо ми говоримо про тренувальне поле, то його має вистачити цілком і повністю. Зрештою, там можна і товариську гру чи двосторонку провести».

За словами спеціаліста, поле напічкане усім необхідним. «Звичайно, є і дренаж, і полив. Мене тішить те, що все – від початку і до кінця, було зроблено виключно власними силами. Раніше поливом полів займалася київська фірма, але за це доводилося платити шалені гроші. Зараз ми все освоїли і працюємо самі».

«Взагалі, мене тішить те, що поле збудоване біля бази юніорів та молодіжки. Раніше хлопці тренувалися на «Прогресі», але туди не просто добиратися. Тепер же юніори тренуватимуться на базі. Правда, уже й основа до цього поля придивляється. Подивимося, що буде в сезон дощів, подивимося, як газон перенесе пізню осінь та ранню весну. Але я сподіваюся, що все буде добре» – підсумував Юрій Костюк.