27 серпня 09:43
Переглядів: 347

Олімпійський чемпіон Олександр ПЕТРІВ взяв участь в агітаційному пробігові «Стань незалежним»

В День Незалежності України у Львові на площі перед львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької стартував пробіг, ініційований молодіжними організаціями. Гасло заходу: «Звільнись від тютюнового та алкогольного рабства! Стань незалежним!».

Учасників пробігу, серед яких були і молоді особи й ветерани спорту Львівщини, вітали Олімпійський чемпіон Олександр Петрів, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, головний лікар обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Степан Середа та львівський священик. Загальну розминку з учасниками пробігу та усіма охочими на площі провів заслужений майстер спорту Олександр Петрів, який разом із С.Середою долучилися до учасників пробігу. Пробіг відбувся за маршрутом Львів-Винники-Львів із загальною протяжністю 30 км. Колону учасників забігу супроводжував DJ з веселою музикою.

Мета заходу – залучити молодь до здорового та свідомо-тверезого способу життя, замінити легальні наркотики, алкоголь та тютюн на спорт.