27 жовтня 22:57
Переглядів: 317

Працівники коледжів Львівщини визначили кращих у настільному тенісі

24-25 жовтня 2014 року Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за підтримки Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України провело обласну першість серед працівників коледжів та технікумів з настільного тенісу.

Змагання, які відбувалися у спортивному залі Львівського коледжу транспортної інфраструктури, дали початок Спартакіаді працівників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Львівщини на 2014/2015 навчальні роки.

Зазначимо, що за перемогу у турнірі змагалися 8 команд, склад кожної з яких – 2 чоловіки та 1 жінка.

За підсумками напруженої боротьби 1 місце посіла команда викладачів Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. На сходинці нижче опинилась команда Львівського коледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені Івана Труша. Бронзові медалі виборола команда Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України.

Спеціаліст Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Михайло Цьона привітав присутніх від імені Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та вручив переможцям та призерам змагань кубки, медалі та грамоти.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України