16 липня 19:22
Переглядів: 515

Результати зональних змагань з веслування на байдарках і каное "Стрімкі човни"

11-13 липня 2014 року у с. Добротвір Кам’янка-Бузького району Львівської області відбулася західна зона Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное “Стрімкі човни”.

У змаганнях, які традиційно проводилися на базах дитячо-юнацької спортивної школи “Добротвір” та спортивно-веслувальної бази Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, за перемогу у вікових категоріях 1999 рік народження і молодші змагалися близько 300 веслярів зі Львова та Львівської області, Чернівецької, Івано-Франківської, Волинської, Хмельницької та Рівненської областей.

За результатами зональних стартів командне третє місце посіли веслярі освітянської дитячо-юнацької спортивної школи №3, які у загальному заліку набрали 755 очок. П’яте командне місце вибороли вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву №1 м. Львова, які набрали 670 очок. Зокрема, вихованці СДЮСШОР №1 м. Львова Сидоренко Юлія та Бовцало Надія фінішували відповідно першою та другою на дистанції 500 метрів у одиночних каное у віковій категорії 2000-2001 р.н.

Переможці та призери західної зони Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное “Стрімкі човни” вже незабаром вирушать до м. Дніпропетровськ, де наприкінці липня відбудуться фінальні Всеукраїнські змагання “Стрімкі човни”.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН