11 квітня 18:53
Переглядів: 449

Сергій Ковальчук у рубриці "Екс-Карпатівці"

У рубриці "Екс-карпатівці" ми будемо згадувати про колишніх гравців львівських "Карпат" та розказувати, як склалася їхня доля після від'їзду зі Львова.

Сьогодні ми розкажемо Вам про Сергія Ковальчука.

Сергій Ковальчук народився 20 січня 1982 року у місті Одеса. Саме там Ковальчук почав грати у футбол.
У 15-річному віці Сергія запросили до молдавського клубу "Тилігул". Там Ковальчук погодився отримати громадянство Молдови, щоб отримати можливість виступати за збірну цієї країни.

У 2002 році Ковальчук перейшов у львівські "карпати", де відразу завоював місце в стартовому складі. Сергій у команді відзначався чудовою технікою, хорошою швидкістю та відмінним баченням поля. У складі львів'ян провів 3 сезони, за які провів 72 матчі та забив 4 голи. Увійшов до символічної збірної "Карпат" часів незалежності.

Під час виступів за "зелено-білих" Сергій неодноразово викликався до збірної Молдови та двічі ставав гравцем-року у Молдові.

Після вильоту львів'ян до першої ліги влітку 2004 року гравця взяв в оренду московський "Спартак", а через пів року росіяни повністю викупили трансфер Ковальчука за 1.800.000 €.

У 2007 році Сергій прийняв російське громадянство. Після цього отримував виклики у молдавську збірну, але відмовлявся від виступів за національну команду за наполяганням керівництва "Спартака". Саме в ході виступів за збірну футболіст отримав декілька серйозних травм.

У кінці 2009 року Ковальчук був змушений покинути "Спартак", який не захотів продовжувати контракт з футболістом.

Після від'їзду зі "Спартака" півзахисник відправився на збори до Туреччини разом з футбольним клубом "Томь", де грає його молодший брат Кирило. Після зборів Сергій підписав дворічний контакт з ФК "Томь" за який провів 25 матчів.

На початку цього року Ковальчук прийняв рішення не продовжувати контракт з ФК "Томь" і покинув клуб.

У лютому 2011 року 29-річний "екс-карпатівець" підписав контракт з російським клубом "Жемчужина-Сочі", яку тренерує колишній тренер "Спартака" Станіслав Черчесов.