01 жовтня 12:55
Переглядів: 213

Спортивне свято для дітей з вадами слуху у Жовкві

Цими днями в рамках проведення заходів «Олімпійського тижня-2014» в приміщенні спортивного залу Жовківської ДЮСШ відбулося спортивно-масове свято  «Спорт – здоров’я, сила та краса», яке було підготовлене вихованцями та педагогами Жовківської спеціальної школи-інтернат для дітей з вадами слуху. Ініціатором свята виступив вчитель фізичного виховання школи – Роман Григорович Кушпета.

Учні навчального закладу з великим захопленням взяли участь у веселих естафетах та рухливих іграх; наймолодші діти підготували показові спортивні виступи, а хлопці виконали жестову пісню. У змаганнях естафет між командами «Динамо» та «Карпати» перемогла дружба – було зафіксовано нічию.

Кращим спортсменам школи завідувач сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська вручила грамоти за активну участь у спортивному житті району. Від дирекції школи дипломами було нагороджено переможців легкоатлетичних змагань. Усім спортсменам, які брали участь у святі, було вручено призи та солодощі від організаторів.
Спортивне свято  ще раз довело, що  спорт – це здоров’я, сила та краса!!!

Оксана Вацеба, управління молоді та спорту ЛОДА