08 червня 22:27
Переглядів: 372

Тернопільські борці здобули в Чехії три золоті та дві срібні нагороди

Команда тернопільських борців повернулася з міста Острави, що в Чехії з міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті тренера Й. Клепця. У змаганнях брали участь найсильніші борці Чехії, Словаччини та Польщі, тернопільська команда та команда зі Збаража.

Троє наших спортсменів з Тернополя стали чемпіонами турніру і здобули золоті медалі. Серед кадетів не було рівних тернополянам Василю Ільницькому у ваговій категорії до 50 кг та  Володимиру Рибіну у ваговій категорії до 54 кг, а серед юніорів та дорослих золоту нагороду здобув Тарас Миськів у ваговій категорії до 74 кг. В боротьбі за чемпіонство наші борці в більшості чисто або технічно  вигравали у своїх суперників поляків, словаків та чехів. Поступившись значно важчій та старшій чеській суперниці у фіналі срібну нагороду турніру здобула тернополянка Аліна Сивак, також серед  старших і важчих борців виступав тернополянин Валерій Рибін, у ваговій категорії до 65 кг, маючи вагу 57 кг, він здобув срібну нагороду зайнявши друге місце на міжнародному турнірі.

В заліку, показавши хороші результати на цих міжнародних змаганнях, з шести учасників тернопільська команда завоювала три золоті та дві срібні нагороди  (СК ім.Б.Сцібайла «ГалТер’S»), а з 13-ти учасників 10 нагород різного ґатунку здобула команда Збаража зайнявши загальнокомандне 2-ге місце (CK “Чемпіон”).

Хоча фінансові можливості спортсменів є обмеженими, поїздку тернопільських борців до Чехії організував і профінансував  Спортивний клуб ім. Богдана Сцібайла «ГалТер’S» (Галичина-Тернопіль-Sport). Тернопільських борців з приємністтю запросили  на міжнародні турніри, які відбуватимуться протягом року в Чехії, Словаччині та Польщі. За наявності державного, міського чи обласного фінансування наші борці зможуть взяти участь і у наступних  змаганнях за кордоном, здобуваючи міжнародні нагороди для нашого міста, області та України в цілому.

Президент СК ім.Б.Сцібайла «ГалТер’S»

Ігор Сцібайло