17 вересня 15:34
Переглядів: 165

Турнір з футболу пам'яті воїнів АТО провели в Івано-Франківській області

Днями  в с. Дзвиняч  проведено турнір пам’яті наших героїв, які загинули за Україну –  Андрія Карабіновича, Володимира Суслика та Володимира Байдюка. Ці змагання проходять вдруге, участь у турнірі взяли чотири команди: Дзвиняч,  Монастирчани, Росільна та Глибоке. 
У півфіналах команда Дзвиняча перемогла Глибоке 4:0 , а Росільна виграла в Монастирчан 2:0.У грі за 3 місце Глибоке та Монастирчани зіграли внічию 1:1, а в серії пенальті «бронзу»  здобули  футболісти з Глибокого. Пам’ятний кубок вдруге поспіль отримали господарі змагань – Дзвиняч, перемігши у фіналі Росільну.
Під час нагородження учасників турніру привітали голова райдержадміністрації Ярослав Паранюк , голова районної федерації футболу Роман Балаш та сільський голова Дзвиняча Микола Волочій. Кубок переможцям вручила мама Андрія Карабіновича, зазначивши що дуже важливо пам’ятати про наших героїв. Також вручено призи кращим гравцям: кращий воротар - Дмитро Гуменюк (Дзвиняч), захисник - Дмитро Грай (Росільна), півзахисник - Юрій Загірняк (Глибоке) та нападник - Михайло Суслик (Монастирчани).