07 січня 11:00
Переглядів: 156

У Львові царів із вертепу одягли у футбольну форму (+Фоторепортаж)

Вчора на площі Ринок біля фонтану Діани у Львові відкрили живу різдвяну шопку. Таку акцію уже третій рік поспіль проводить холдинг емоцій "!Фест". Особливістю цієї шопки є те, що усіх біблійних персонажів у ній грають живі люди. Також в ній є справжній осел, вівці та теля.

"Кожного року ми домовляємося з пластунами, - розповів директор холдингу Юрій Назарук. - Вони через певний проміжок часу змінюють у шопці один одного. Тварин нам дає один фермер, який має своє господарство недалеко від Львова. Щоранку ми привозимо тварин до Львова, а вночі відвозимо назад."

Оскільки цього року у Львові пройде Євро-2012, то ця подія відбилася і на шопці. Так на підлозі у ній розкидані футбольні м'ячі. Трьох царів одягнули у футбольні форми збірних Німеччини, Данії та Португалії. Саме ці команди зіграють свої матчі у Львові.

"Я кожного року приводжу до живої шопки свою внучку, - сказала пенсіонерка Катерина Онищук. - Малій цікаво подивитися на таке. Але от з м'ячами і тою формою вони перегнули вже трохи. Не слід пхати футбол до святого."

Стоятиме шопка впродовж усіх трьох днів Різдва.