18 серпня 12:46
Переглядів: 595

У Львові відбудеться фінальний турнір Фестивалю пляжного футболу (+Фото)

З 20 по 24 серпня у Львові на пляжі Винниківського озера відбудеться фінальний турнір Фестивалю пляжного футболу. Про це сьогодні на прес-конференції повідомили головний тренер національної збірної України з пляжного футболу Сергій Кучеренко, президент асоціації пляжного футболу України Сергій Харченко і начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода.

Фестиваль проходить під патронатом Президента України В.Януковича на підтримку соціальної програми «Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем».

Організатори: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Всеукраїнський благодійний фонд «Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем», за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та її Голови - Василя Горбаля та за сприяння Львівської міської ради.

В рамках фестивалю відбудуться спортивні змагання на піску і шоу, серед яких:
-  Показовий фінальний турнір пляжного футболу за участю професійних футбольних клубів;
- Дитяча ліга пляжного футболу України;
-  Кубок Черлідерів - танці на піску;
-  Чемпіонат АПФУ по футволю;
-  Турнір з пляжного регбі;
- Турнір серед футбольних вболівальників.

Учасники проекту «Прем'єр Ліга пляжного футболу»:
ФК «Львів» (Львів), «Чорноморець» (Одеса), «Динамо» (Київ), «Таврія»
(Сімферополь), «Металіст» (Харків) та ПФК «Севастополь» (Севастополь).

Гран-прі Фестивалю пляжного футболу 2010р. вже успішно пройшли в містах: Київ (18-20 червня), Харків (2-4 липня), Іллічівськ (14-15 серпня).

Спеціальний подарунок уболівальникам від генерального партнера Фестивалю пляжного футболу - ЗАТ «Укртелеком» - БЕЗКОШТОВНИЙ вхід на стадіон та на всі проекти фестивалю. Стадіон - унікальна швидко збирана конструкція на 2000 посадочних місць буде збудована на пляжі Винниківського озера за 3 дні. Його буде обладнано професійним потужним звуковим обладнанням, що забезпечить атмосферу свята на трибунах стадіону на весь період проведення змагань.

Фестиваль пляжного футболу транслюватиметься на телебаченні та в інтернеті. Телеканали: Перший національний, Львівська обласна державна телерадіокомпанія (12 канал), Спорт-1, Інтер + (супутникове мовлення), Гамма (кабельне мовлення).

"Галичина спортивна"