14 жовтня 19:30
Переглядів: 450

У Львові відбувся міні-футбольний турнір "Допоможи армії!"

В неділю майданчик коло спорткомплексу ЛНУ ім. Івана Франка був заповнений великою кількістю любителів міні-футболу. Зібралось сім команд та їхні прихильники. Турнір вийшов досить цікавим та, як для такого роду заходів, навіть помпезним. А атмосфера була просто прекрасна. Та найголовніше те, що вдалось зібрати кошти для наших захисників, які зараз ризикують життям, боронячи Україну.

З самісінького ранку в повітрі відчувався дух футбольного свята. Останні приготування змінились урочистою частиною, яка була коротенькою, але дуже влучною. Вступне слово, Гімн та хвилина мовчання за полеглими. Забігаючи наперед, не лише команди сплатили внески на користь армії. Глядачі також мали можливість вкинути кошти у спеціальну скриньку.

На майданчику було дуже спекотно. Погода тішила, емоції вирували - все, як годиться. Групові етапи видались непростими. Хоча турнір був суто аматорським, швидкості та техніка були непогані. Якщо в двох словах, то у стартових іграх суперники довго не звикали одне до одного, а одразу кидались в атаку. Звідси й велика кількість забитих голів. Особливо яскравою боротьба виявилась у групі А. Там було багацько емоцій, ще більше боротьби, а ще більше нарікань на арбітра, який у одному з матчів відмінив два м'ячі "Allsport24". До речі, це команда організатора турніру Андрія Сеньківа.

У півфіналах було ще цікавіше: "Молодь за зміни" та "Чорнило" майже цілісіньку гру провели з рахунком 0:0. Аж наприкінці майбутні тріумфатори провели два голи. Другим фіналістом став "Бандерівець", який групу пройшов не надто яскраво, але у півфіналі вирішив "пофеєрити" - "Антураж" був безсилим і поступився 3:7.

Фінал, а точніше його більша частина, пройшов у гострій боротьбі. Перший тайм завершився внічию - 1:1. А у другій половині голів вистачило сповна. Якщо "Бандерівець" забив лише одного разу, то "Молодь за зміни" були на висоті ще чотири рази. Відтак 5:2 і переможця визначено. Хлопці з команди, яка поступилась, нарікали на надто жорстку гру суперника. Але перемагає, як кажуть, сильніший. Врешті, чи перемога була головною цього прекрасного дня? Головним було те, що стільки хороших людей зібрались, гарно провели час (у такій строкатій компанії не засумуєш: тут були і семінаристи, і журналісти, і гравець, який в свої 47 гарненько перебігував молодих) та допомогли нашому війську. Сподіваюсь, це лише перший такий турнір. Так що до зустрічі на майданчику з м'ячем!

Група А

  1. "Молодь за зміни" - 9 очок, 21:6
  2. "Антураж" - 6 очок, 7:5
  3. "Allsport24" - 3 очка, 7:9
  4. "Oldschool" - 0 очок, 3:18

Група Б

  1. "Бандерівець" - 4 очка, 8:5
  2. "Чорнило" - 4 очка, 6:5
  3. "Семінарія отців Василиян" - 0 очок, 4:8

Півфінали

  • "Молодь за зміни" - "Чорнило" 2:0
  • "Бандерівець" - "Антураж" 7:3

Фінал

  • "Молодь за зміни" - "Бандерівець" 5:2

 

Фото: Михайло СЕНІВ