07 січня 17:51
Переглядів: 121

У Львові відкрився Ice-house у стилі Євро-2012 (+Фоторепортаж)

7 січня для святкового настрою львів’ян та гостей міста, які відвідують Різдвяний ярмарок на площі Ринок, відкрився Ice-house – «футбольний» купол з льодовими скульптурами. Під білим куполом заввишки 9 м, і діаметром 14 м, по колу розташовані льодові скульптури львівського митця Мирослава Дедишина.
 
Майстер творчо поєднав надбання цивілізацій та підготовку Львова до футбольного чемпіонату, що пройде влітку 2012 року. Відвідувачам запропоновано оглянути єгипетські піраміди зі сфінксом та людино-левом, дракона, що представляє китайську культуру та символ 2012 року. Центральною фігурою є львівський лев. На фоні львівської брами відтворено лева, який прикрашає будинок №14 на пл. Ринок з 16 століття. Проте у Ice-house – це лев-воротар. Так організатори Ice-house бажають командам-учасницям Євро-2012, які гратимуть у Львові, яскравого футболу із влучними ударами.
 
Як повідомила арт-менеджер Ice-house Наталія Становецька, попереднього року людям подобалося не лише фотографуватися біля готових скульптур, але й спостерігати за тим, як вони постають. Тож цього року ще одну скульптурну групу – грецький амфітеатр, з якого можна спостерігати за футбольним полем, виготовлятимуть на очах у відвідувачів.
 
Діятиме Ice-house до березня. Температуру – 5°Cзбалансовуватимуть напоями та танцювальними вечірками.