24 грудня 19:11
Переглядів: 327

У Львові завершився турнір зі спортивної акробатики, присвячений Олексію Чернявому

21 грудня 2014 року в гімнастичному залі спортивного корпусу Львівського державного університету фізичної культури успішно завершився VІ Всеукраїнський відкритий турнір зі спортивної акробатики, пам’яті Заслуженого тренера України Олексія Чернявого.

Турнір був організований Львівським державним університетом фізичної культури під егідою Міністерства молоді та спорту України, Федерації гімнастики України й за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Головний суддя змагань - суддя національної категорії Аліна Сениця (м.Львів).

Приємною й унікальною несподіванкою для спортсменів, їхніх тренерів та уболівальників стала урочиста церемонія передачі львівськими пластунами для збірних команди з різних областей України Вифлеємського вогню миру.

В рамках змагань для усіх учасників турніру відбулася святкова спортивно-мистецька шоу – програма (режисер-постановник Богдан Пастух) з нагоди Дня Святого Миколая. Усі спортсмени отримали солодощі та подарунки від Святого Миколая.

В урочистих церемоніях відкриття  і закриття змагань брали участь вихованці «Театру спорту», вокальної студії «Зоряна соната» та спортивного клубу «Ніка» ЛДУФК.

Загалом у змаганнях взяли участь 223 спортсмени – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів зі Львова, Борислава, Дрогобича, Києва, Броварів, Луцька, Вінниці, Сум, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Одеси, Березівки, Білгород-Дністровського, Орджонікідзе.

Представники усіх вікових груп (11-16, 12-18, 13-19 років та дорослі) змагалися за програмою юнацьких розрядів, І розряду, кандидатів у майстри спорту.
Кращими у відповідних кваліфікаційних групах стали:

Дорослі: серед жіночих пар – Андрієвська Олеся та Мисишин Ганна (Львів, ДЮСШ «Галеон»); серед чоловічих пар – Концевич Андрій та Лопатін Денис (Львів, ДЮСШ «Галеон»).

Вікова група 13-19 років: серед жіночих пар Темнохуд Катерина та Азарова Анастасія (Білгород-Дністровський ДЮСШ); серед змішаних пар – Коверко Яна та Дурняк Ігор (Львів, ДЮСШ «Галеон»); серед жіночих груп – Ткачук Софія, Карпович Дана та  Коцепула Юстина (Луцьк, ОДЮСШ).

Вікова група 12-18 років: серед жіночих пар – Табачинська Олександра та Пилипʼяк Юлія (Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського); серед чоловічих пар – Хажанець Іван та Земляний Микола (Орджонікідзе, КПНЗ ДЮСШ);  серед змішаних пар – Чернов Дмитро та Самусеєва Аліна (Миколаїв, ДЮСШ №1).

Вікова група 11-16 років: серед жіночих пар – Юхимюк Ірина / Сліпчук Єва (Луцьк, ОДЮСШ); серед чоловічих пар – Собко Єгор та Лабуденко Іван (Київ, ОСЦ «Сузірʼя»); серед змішаних пар – Кузеренко Владислав та Стецюк Агастасія (Київ, ДЮСШ №18), серед жіночих груп – Скалозуб Діана / Чорноморченко Валерія та Сідюк Анастасія (Білгород-Дністровський. ДЮСШ); серед чоловічих груп Загірський Олександр, Пенцарський Юрій, Бегей Ростислав та  Погребняк Костянтин (Борислав, ДЮСШ).

За програмою «КМС»: серед жіночих пар – Кобець Валерія та Козловська Вікторія (Кривий Ріг, ДЮСШ №1); серед жіночих груп – Дорош Поліна, Білик Ксенія та Губеня Оксана (Суми, КДЮСШ №2); серед чоловічих груп Шелесько Дмитро, Заульський Спартак, Зубік Данило та Суховильський Олександр (Орджонікідзе, КПНЗ ДЮСШ).

І дорослий розряд: серед жіночих пар – Звіздун Руслана та Демура Вікторія (Дніпродзержинськ, КЗ ДЮСШ №4); серед чоловічих пар – Дребот Віталій та Дребот Олег (Львів, ДЮСШ №5); серед змішаних пар – Карпенко Марина та Фоменко Ілля (Одеса, КПНЗ КДЮСШ №1); серед жіночих груп – Куприна Анастасія, Гоголева Марія та Костенко Катерина (Київ, ДЮСШ №18).

ІІ дорослий розряд: серед жіночих пар – Іпатова Дарія та Гаврилюк Діана (Вінниця, ОДЮСШ, СКВС);

ІІІ дорослий розряд: серед жіночих груп – Царенко Владислава, Лубада Віталіна та  Безкровна Вероніка (Дніпродзержинськ, КЗ ДЮСШ №4);

ІІІ юнацький розряд: серед жіночих пар – Муленікс Клер та Кушта Анастасія (Львів, ДЮСШ «Галеон»); серед чоловічих пар – Волков Андрій та Симус Павло (Луцьк, ОДЮСШ); серед змішаних пар – Сізємова Софія та Липчак Роман (Київ, ОСЦ «Сузірʼя»); серед жіночих груп – Піскун Ангеліна, Чеботарьова Олександра та Чеботарьова Єлизавета (Бровари, ДЮСК «ЮТА»).

ІІ юнацький розряд: серед жіночих пар – Присляк Олександра та Назарова Діана (Березівка, ДЮСШ); серед чоловічих пар – Бурий Дмитро та Макаров Ярослав (Березівка, ДЮСШ); серед змішаних пар – Алексєєв Максим та Нікітіна Вікторія (Одеса, КПНЗ КДЮСШ №1, ); серед жіночих груп – Горенко Олена, Пономаренко Дарія та Менжега Анна (Бровари, ДЮСК «ЮТА»); серед чоловічих груп – Строган Максим, Орищак Тарас, Стеців Назарій та Стеців Ростислав (Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського).

І юнацький розряд: серед жіночих пар – Пекарюк Анастасія та Кіба Вікторія (Білгород-Дністровський, ДЮСШ МОН); серед чоловічих пар – Хачатрян Артур та Харченко Олександр (Березівка, ДЮСШ МОН); серед змішаних пар – Калиновська Єлизавета та Омельченко Іван (Одеса, КДЮСШ №3); серед жіночих груп – Шевченко Катерина, Остапенко Катерина та Герасимова Дана (Київ, ДЮСШ №18); серед чоловічих груп Балабанов Станіслав, Грицай Олександр, Степаненко Назар та Селіванов Іван (Орджонікідзе КПНЗ, ДЮСШ).

Довідково:
Олексій Федорович Чернявий – один із засновників львівської школи акробатики, один з перших Заслужених тренерів України в цьому виді спорту; упродовж тривалого часу працював на кафедрі гімнастики Львівського державного інституту (нині університету) фізичної культури.

Ольга Ведернікова, головний спеціаліст управління молоді та спорту ЛОДА