22 вересня 22:03
Переглядів: 229

У румунському турнірі "кажани" вибороли третє місце - фото

Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» повернувся з румунського міста Пятра Нямц. Впродовж 19-21 вересня львівські волейболісти  брали участь у місцевому румунському турнірі – Cupa Municipiului Piatra Neamt.

У волейбольних змаганнях львів’яни помірялися силами із місцевими румунськими командами Unirea Dej, Tricolorul LMV Ploiesti, VCM Piatra Neamt . За підсумками матчу, «кажани» вибороли третє місце, повернувшись в Україну з кубком, почесним дипломом за участь у змаганнях та досвідом ігор у європейських турнірах.На румунський волейбольний майданчик гравці ВК «Барком-Кажани» вийшли  під гімн України та з українським прапором.

Перший ігровий день між Tricolorul LMV Ploiesti   та ВК «Барком-Кажани» завершився з підсумком 0:3 на користь «кажанів». Другий ігровий день: VCM Piatra Neamt  та ВК «Барком-Кажани» – 3:2.Третій ігровий день: Unirea Dej та ВК «Барком-Кажани» - 3:1.

В Румунії львівську команду зустріли з особливою увагою. На запрошення міського голови румунського Пятра Нямц, разом з президентом ВК «Барком-Кажани» Олегом Бараном гравці ВК «Барком-Кажани» побували у мерії румунського міста. У знак подяки і поваги – львів’яни подарували керівництву Piatra Neamt  картину зі зображенням  Львова.

«Попри те, що населення нашого міста становить 80 тисяч осіб, Пятра Нямц особливу увагу приділяє спортивному життю мешканців. Цей край завжди славився  працьовитими людьми, а тепер – і спортивними досягненнями. Ми беремо участь у кубках, змаганнях, матчах тощо, займаючи призові місця. Одне із завдань мерії – допомагати розвитку спорту  у регіоні. За останні роки саме у цю галузь ми вклали близько 12 мільйонів євро. Це кошти для будівництва перш за все нових залів сучасного зразка», - наголосив міський голова Piatra Neamt  Богдан Пушкаш.

У свою чергу президент ВК «Барком-Кажани» Олег Баран подякував керівництву румунського Piatra Neamt   за теплу зустріч та запросив румунських представників відвідати місто Львів.

Додамо, що уже цього тижня гравці ВК «Барком-Кажани» вирушать до Харкова, на Кубок України з волейболу.

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»