18 вересня 20:35
Переглядів: 134

У тернополі відбулася обласна спартакіада команд профспілок та трудових колективів виробничої і соціальної сфер

Немов старі друзі зустрілися після тривалої розлуки. Саме таке враження залишилося, коли протягом двох минулих вихідних, 12-13 вересня, спостерігав за стартами обласної спартакіади команд галузевих профспілок та трудових колективів виробничої і соціальної сфер. 

Тривала ота розлука, як вдалося з’ясувати під час спілкування з головою Тернопільської обласної ради профспілок Андрієм Присяжним, була викликана рішенням президії проводити спартакіаду один раз на два роки. Профспілки, як і переважна більшість людей в Україні, нині переживають далеко не кращі часи.

— Однак більшість із 223 фізкультурників семи галузевих профспілок і п’яти підприємств, які боролися за командну чи особисту першості в десятьох видах спорту, — повідомив далі Андрій Володимирович, — не схвалили подібної ініціативи колегіального органу. Тож народна, так би мовити, воля диктує повернення до проведення щорічних профспілкових спартакіад, в яких традиційно беруть участь кращі атлети з фізкультурно-спортивних товариств «Колос», «Україна», «Спартак».

А й справді, де ще аматорам-рукоборцям, для прикладу, вдасться кинути виклик людині-горі, газовику з Підгайців Романові Резняку. Після вирішальної сутички у ваговій категорії понад 90 кілограмів Ярослав Гонтар із профспілки працівників культури з повним правом може сказати, що боровся з велетнем практично на рівних. Хоча його поразка була все таки більш очікуваною.

Участь кращих із кращих у своїх збірних і зумовила напружену боротьбу в більшості з видів. У турнірі з армспорту перемогли також Олег Хом’як із профспілки працівників культури і Назар Півньов із «Текстерно». Змагання гирьовиків не могли не потішити участю уславленого ветерана Петра Багрія з профспілки агропромислового комплексу, його партнера по команді Сергія Суся, Антона Дюля з «Текстерно» і екс-чемпіона світу Романа Сіправського з молокозаводу, який, щоправда, перевершити результат заслуженого тренера і майстра спорту міжнародного класу перевершити не зміг.

Із перемогою в легкоатлетичному двоборстві привітаймо Ірину Середу та Івана Твардовського з освітянської профспілки, Олену Клименко та Олега Бабія з профспілки агропромислового комплексу. В змаганнях шахістів не було рівних ватрівчанину Євгенові Шегді, шашкістів — Тарасові Турчину з профспілки працівників культури. Працівник Тернопільської «Укрпошти» Юрій Дмитришин може гордитися званням кращого Робін Гуда в стрільбі з пневматичної зброї, а Світлана Лучанко з «Укртелекому», і Петро Канат із «Тернопільгазу» — в дартсі.

Нарешті суперечка в командних видах завершилася тріумфом міні-футболістів з обленерго, волейболістів молокозаводу і канатоборців із «Тернопільгазу». Під час турніру богатирів, як, ви, шановні читачі, безперечно, здогадуєтеся, Роман Резняк, ставши позаду, пильнував, аби конкуренти не перетягли партнерів на свій бік.