24 червня 08:05
Переглядів: 757

Учні ЛСДЮШОР №4 переможці чемпіонат Львівської області з футболу

Діти 2001/02 р.н. з ЛСДЮШОР №4  - чемпіони!

23 червня на стадіоні «Школяр» фінішував чемпіонат Львівської області серед учнів 2001/02 років народження ДЮСШ, спортивних клубів 2014/15 рр. Матчі приурочено до 19-ї річниці Конституції України.

У змаганнях під егідою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України виступало 8 футбольних колективів, які представляли міста Львів, Самбір, Яворів, Золочів, Жидачів, Старий Самбір, Кам’янки-Бузької і Миколаєва.

Команди спершу виявляли сильнішого у групових турнірах. У першій групі найзаплутаніше ситуація - у трьох колективах по 6 очок. Юнаки з Яворова перемогли Золочів (6:1), Жидачів (5:3) і поступилися Самбору (1:2), з різницею м’ячів 12:6 все ж опинились попереду Самбора.

У другій групі було двоє явних фаворитів ЛСДЮШОР №4 і Кам’янки-Бузької, які набрали по сім очок. Матч між лідерами переможця не виявив – 1:1. Довелося знову рахувати голи. У львів’ян 8:2, у кам’янко-бужців – 3:1. До того через відмову миколаївців, не зіграли цього матчу і не покращили свого гольового доробку.

У матчі за третє місце хлопці з Самбора і Кам’янки-Бузької у кожному з таймів забили по одному голу. Принагідно, самбірчани пропустили м’яч на останній секунді гри через помилку воротаря. У серії післяматчевих пенальті гравці по одному разу промахнулись, але все ж перемогу вирвали кам’янко-бужці – 5:4.

Фінал: ЛСДЮШОР №4 – Яворів 2:0 (1:0). Господарі поля своє домашнє завдання виконали на відмінно і заслужено посіли трон чемпіонів. Два «сухих» м’ячі, золоті медалі і кубок в нагороду!

Голова оргкомітету змагань – Рифяк Роман і секретар змагань Пелех Богдан подбали, аби нагородити кращих футболістів чемпіонату призами і кубками.

За перипетіями фінальних змагань стежили ветерани львівських «Карпат» Богдан Грещак, Ростислав Поточняк, Ігор Кульчицький, Геннадій Лихачов, Ігор Артимович.

Чемпіонат довів, що діти на Львівщині закохані у футбол, а тренери працюють у правильному руслі.

Разом із тим варто звернути організаторам увагу на провокаційні падіння гравців, які часто-густо впроваджували суддів у складні становища та на не завжди тактовну поведінку наставників команд. І, мабуть, не менш важливе прохання аби батьки не перетинати лінію поля під час матчів, з метою …порахунків. Ваше місце, шановні, на трибунах! А нерви ховайте по кишенях.

Була ще одна ложка дьогтю, але від ФФЛ, яка не спромоглася забезпечити арбітраж змагань повним комплектом арбітрів. Замість трьох служителів Феміди було – двоє. Виявилось, що інші судді задіяні на більш …вагомішовому турнірі. Прикро, коли який вторинний турнір стає важливіший за офіційні змагання на рівні держави.

Чемпіон - команда Львівської Спеціалізованої Дитячо-Юнацької Школи Олімпійського Резерву №4, яку тренує В.Б.Шумський, виступала у такому складі: Кривень Роман, Мельник Владислав, Швець Василь, Помірчий Максим, Сидор Роман, Бей Олег, Тодощук Назар, Дикий Степан, Янковський Ігор, Водоніс Ярослав, Свинаренко Домінік, Клименко Іван, Гальченко Карен, Пахалков Дмитро, Шеремета Роман, Федина Павло, Романишин Микола, Жиґанов Мар’ян, Гайдучок Данило, Вантух Роберт, Мацех Олександр, Новак Віталій.