18 червня 21:06
Переглядів: 402

Учні Мостищини вдруге поспіль перемогли у чемпіонаті Львівщини з футболу серед ДЮСШ

16 – 18 червня у Львові на стадіоні “Школяр” СДЮСШОР-4 відбулася фінальна частина Чемпіонату Львівської області з футболу серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2000-2001 років народження. Відповідно до Положення про чемпіонат області серед учнів ДЮСШ з футболу та підсумків попередніх змагань у підгрупах, з 28 команд, які брали участь у змаганнях протягом 2013 – 2014 навчального року, до фіналу потрапили 8 команд.

У фінальному двобої з рахунком 5:0 перемогу над спортсменами Яворівської дитячо-юнацької спортивної школи здобули вихованці команди дитячо-юнацької спортивної школи м. Мостиська. Бронзові нагороди вибороли учні ДЮСШ м. Новий Розділ, які перемогли своїх однолітків із Старосамбірської ДЮСШ з рахунком 2:0.

По завершенню змагань учасників привітали начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, ветерани уславленої команди “Карпати” (Львів), володарі Кубку СРСР з футболу Роман Риф’як, Богдан Грещак та Ростислав Поточняк. які вручили кубки. 

Метою заходу було популяризація дитячо-юнацького футболу на Львівщині, привернення уваги громадськості до проблем залучення дітей до здорового способу життя та занять оздоровчим спортом, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я учнів.