06 червня 23:47
Переглядів: 1172

Україна - Греція. Без права на помилку!

Саме з такою настановою до наших футболісток повинен звернутися головний тренер національної жіночої команди України Володимир Рева. Українки, приймаючи на «Арена Львів» у кваліфікаційному матчі Євро-2017 команду Греції, який, нагадаю, відбудеться сьогодні 7 червня о 19:00.

Наставник української команди наголосив, що спортсменки, якими він керує, солідно налаштовані на гру і готові змагатися за максимальний результат.

- Ми у Львові почуваємось, як вдома. Тренувались на базі в Винниках. От, тільки б глядачі прийшли на стадіон і підтримали нашу команду в цьому непростому матчі. Адже перед нами стоїть завдання здобути три пункти. Дівчата готові показати все краще і змагатися за свою перемогу, яка конче потрібна не тільки нашій команді, але першочергово для країни.

Ми уже перемагали гречанок - 3:1, але про той матч вже забули, бо попереду нова гра. У Греції було важко, але тоді ми досягли успіху. Хочеться повторення такої ж гри і у Львові, який завжди гостинно приймає українські команди. Наша команда зберігає шанси на друге, але з такими надіями живуть і наші суперники. Вважаю, що Франція поза конкуренцією, але Україна повинна випередити і Румунію, і Грецію. Хоча між цими колективами невелика різниця, але не прогнозуватиму результат, - сказав тренер жіночої команди України.

Вечором українки у радісному настрої провели на чудово приготовленій «Арені Львів» тренування. Усі дівчата розуміють яке завдання стоїть перед ними. Тож зосереджено слухали тренера і виконували ті вправи, які закладено у тренувальний процес.

Львів’яни і гості міста Лева ми усі разом повинні прийти на стадіон і сприяти перемозі наших дівчат над Грецією.

Володимир Рева оприлюднив список футболісток, які готові до сьогоднішнього матчу:

Воротарі: Ірина Зварич, Катерина Самсон, Карина Говорунова;

Захисники: Ірина Василюк, Дарія Кравець, Ольга Басанська, Анастасія Філенко, Мар’яна Іванишин;

Півзахисники: Людмила Пекур, Таміла Хіміч, Ірина Кочнєва, Христина Єременко, Надія Хаванська, Дарія Апанащенко, Ія Андрущак, Ольга Бойченко, Віра Дятел;

Нападники: Ольга Овдійчук, Тетяна Козиренко, Тетяна Романенко, Яна Калініна, Вероніка Андрухів.