29 листопада 14:41
Переглядів: 379

В Дрогобичі відбувся обласний семінар з розвитку центрів «Спорт для всіх»

У місті Дрогобичі відбувся обласний семінар-нарада з розвитку мережі центрів фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” для директорів міських центрів „Спорт для всіх” та керівників структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного підпорядкування.

Під керівництвом директора обласного центру «Спорт для всіх» Олега Криштальського було розглянуто актуальні питання подальшого розширення мережі міських центрів фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”, розвитку матеріальної бази та кадрового забезпечення. У роботі семінару взяли участь перший заступник міського голови м.Дрогобича Олександр Коростильов та завідувач кафедрою рекреації та оздоровчої фізичної культури львівського держуніверситету фізичної культури професор Ольга Жданова.

Принагідно варто зазначити, що відповідно із протокольним рішенням засідання Громадської гуманітарної ради під головуванням Президента України органам державного та місцевого самоврядування доручено вжити невідкладних заходів з розвитку мережі центрів «Спорт для всіх» та ввести посади інструкторів з фізкультури з розрахунку одна посада на 5 тис. населення, а починаючи з 2011 року будувати в державі щорічно 500 багатофункціональних спортивних майданчиків, 15 басейнів та 15 льодових арен.