13 січня 11:30
Переглядів: 527

В Городенці відбувся всеукраїнський гандбольний турнір присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні

Пам'яті Героїв Небесної Сотні присвятили в Городенці всеукраїнський гандбольний турнір серед молоді та ветеранів. Ініціативу тренерського складу спортивної школи підтримали міський голова Степан Яворський, активісти громадської організації ВО «Майдан» Андрій Яхневич та Михайло Миронюк.

Хвилююча мить урочистого відкриття змагань. Святково прибраний зал, горять лампадки з яких викладено Герб, всі присутні виконали державний Гімн України та вшанували пам'ять про загиблих на Майдані хвилиною мовчання….

Три дні на майданчику точилася вперта боротьба за звання кращої команди. Виконавці, серед яких було й чимало ветеранів, особливо у командах Городенки та Кіцманя, показували свою спортивну майстерність набуту роками, та й за це неодноразово заслуговували чимало аплодисментів від місцевого уболівальника, який при заповнених трибунах слідкував за баталіями з ранку до вечора. Зізналися нам й гості зі столиці, юні футболісти, які проводять в Городенці свої навчально-тренувальні збори про те, що їм дуже став до вподоби цей динамічний вид спорту. Та й один чубатий хлопчина здивовано запитав у нас - … А чому не показують гандбол в телевізійних передачах ? Стало не по собі, бо не знав як правильно відповісти, адже й сам не знаю чи функціонує в Україні федерація… Та навіщо нам аж до Тої федерації, коли й на місцях за останні три роки наші державні керманичі забули слово гандбол.

Жереб розпорядився саме так, що саме в останній грі за звання чемпіона боролися місцева команда ДЮСШ в якій чимало учнів БВУФК та студенти ТНЕУ - учасники Карпатської ліги. Сьогодні домінували більш досвідчені тернополяни, які по праву зійшли на найвищу сходинку. Не менш напруженим виявився й поєдинок за третю сходинку. Тут зійшлися ветерани з Городенки та сусіди з Буковини, амбіційна команда з м. Заставни. Саме на останніх секундах поєдинку, перевагу в один м'яч вибороли гості. Не псували каші й ветерани з Кіцманя, які вразили своєю вихованістю та любов*ю до свого виду спорту, а також молода команда з Коломийщини.

Команда переможець та призери турніру з радістю отримували свої нагороди – кубки, грамоти та медалі. Чи не історичним й став момент, коли кращі гравці отримували свої нагороди з рук гравчинь з Львівської «Галичанки» Лесі Смолінг, Тамари Смбатян та Наталії Савчин.

Організатори та учасники турніру, щиро завдячують меценатам міста за надану спонсорську допомогу в проведенні цього спортивного свята, яке отримає статус традиційного.

Богдан Аліман