18 вересня 11:30
Переглядів: 139

В Івано-Франківській школі відбулись легкоатлетичні змагання

В середу, 16 вересня, в Івано-Франківській загальноосвітній школі № 7 відбулись легкоатлетичні змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ».

Змагання для дітей організовували комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської ради за підтримки федерації легкої атлетики Івано-Франківської області та дирекції школи № 7.

Шість команд, а це учні 5 та 7 класів, мали нагоду проявити свої найкращі вміння та якості у бар’єрному бігу, естафеті з кільцями, «класиках», метанні м’яча та метанні спису, а також у комбінованій естафеті.

Перед початком заходу вітальним словом до присутніх звернувся Віталій Матешко, голова комітету фізичної культури і спорту, котрий побажав всім учасникам безкомпромісної боротьби, перемог, а найголовніше, щоб діти хотіли займатись спортом. Адже спорт – це здоров’я, це майбутнє нації, зауважив Віталій Матешко.

Опісля офіційної церемонії, команди приготувались до старту і розпочалось найцікавіше! Учні боролись за кожну секунду дистанції, адже розуміли, що перемагають лише найшвидші. Приємно здивувала і атмосфера навколо – всі ті, хто не приймав участі, активно підтримував своїх друзів за межами майданчика.

За підсумками 6 легкоатлетичних естафет команди розташувались у наступному порядку:

1 місце – «220 вольт» (учні 7а класу)

2 місце – «Бандерівці» (учні 7б класу)

3 місце – «Форсаж» (учні 6б класу)

4 місце – «Спортивні білочки» (учні 5а класу)

5 місце – «Водограй» (учні 5б класу)

6 місце – «Фреш» (учні 6а класу)

Приємно, що в такий день не було тих, хто програв. Всі учасники отримали спеціальні дипломи за активну участь в змаганнях, а переможці та призери були нагороджені грамотами та цікавими сувенірами від організаторів змагань.

Бажаємо всім учасникам не зупинятись на досягнутому, на далі, продовжувати активно займатись фізичної культурою та здобувати нові перемоги!