30 вересня 21:32
Переглядів: 437

В Івано-Франківську завершують масштабне спортивне будівництво

Менше ніж за місяць в Івано-Франківську у мікрорайоні Пасічна, поблизу “німецького” озера з’явиться невеликий спортивний комплекс. Орієнтовна дата здачі в експлуатацію об’єкта – 25 жовтня цього року.

У липні цього року “Ураган” розпочав будівництво спортивних майданчиків. Торік івано-франківський клуб отримав цю земельну ділянку в оренду на п’ять років, а цьогоріч вже закипіла робота по реалізації задуманого.

Нагадаємо, що перший етап будівництва завершиться зведенням двох майданчиків із штучним покриттям та одного – із піщаним. Терміном здачі спортивних споруд визначено 25 жовтня, день, коли НФК “Ураган” святкуватиме 13-річчя.

На разі ведеться активна робота по підготовці об’єкта до введення в експлуатацію. На території працює важка техніка, яка готує поверхні майданчиків для фінального вирівнювання. Завершальний етап роботи ознаменується вистеленням якісного штучного покриття із Голландії. Окрім того, триває процес облаштування супутніх приміщень, які будуть містити роздягальні, душові та санвузли.

Інтенсивно проводиться робота по облаштуванню освітлення майданчиків та покращенню вуличного освітлення на прилеглих площах. До логічного завершення добігає й спорудження огорожі. А фінальною крапкою стане встановлення трибун для глядачів, облаштування прилеглої до споруд території та паркінгу.

Майданчики використовуватимуться не тільки “ураганівцями”, при наявності вільних годин вони здаватимуться в оренду усім бажаючим займатися ігровими видами спорту.