25 вересня 11:05
Переглядів: 152

В Коломиї, що на франківщині, створено дитячий футзальний клуб "Прикарпаття"

23 вересня 2015 року по праву можна вважати датою створення дитячої футзальної команди в м. Коломия. Адже саме цього дня юні гравці 2003-2004 р.н, що тренуються в залі ФОСК "Прикарпаття" провели свій дебютний поєдинок в якості єдиного колективу.

Першим суперником футзального клубу "Прикарпаття" (саме таку назву для себе обрали хлопці) стала група підготовки НФК "Ураган" 2004 р.н., тренери якої люб'язно запросили коломиян відвідати м. Івано-Франківськ та провести товариський матч.

Гра завершилася з рахунком 6:3 на користь команди з м. Коломия. Сам поєдинок був надзвичайно напруженим. Обидві команди намагалися продемонструвати свої найкращі якості, проте фортуна більше посміхнулася саме гостям. Після закінчення матчу гравці двох команд змагалися між собою в серії післяматчевих пенальті, а тренери досягли домовленості про проведення матчу-відповіді в Коломиї уже найближчим часом.

Команда ФК "Прикарпаття" сформована у вересні 2015 року з кращих гравців "Шкільного турніру "Кубок НФК Ураган", що проходив в м. Коломия весною. До її складу увійшли гравці переможця турніру команди СШ с. Лісний Хлібичин, фіналіста СШ № 1 ім. Василя Стефаника, володаря малого Кубку - ЗОШ № 2 м. Коломия та Коломийської гімназії ім. М. Грушевського.

Футзальний клуб "Прикарпаття" висловлює щиру подяку Федерації футболу м. Коломия (голова Роман Остяк) за допомогу в організації поїздки, керівнику ФОСК "Прикарпаття" Олександру Гнатюку за наданий зал для тренувань та директору СШ № 1 м. Коломия Мирославу Грабу за комплект форми для гравців.