02 квітня 12:21
Переглядів: 375

В місті Городок завершився третій тур Кубка Львівської області з шахів серед дітей «Юні таланти Львівщини

30 березня 2014 року в м. Городку на базі ЗОШ № 5 (м. Городок, вул. В. Чорновола) за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та обласної федерації шахів завершився третій тур Кубка області з шахів серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008 років народження «Юні таланти Львівщини».

Головний суддя змагань - міжнародний майстер Андрій Грех (м. Городок); головний секретар – Андрій Гром.

У третьому турі дитячих шахових змагань у місті Городку взяли участь 116 юних шахістів з різних куточків Львівщини, зокрема з Пустомит, Дрогобича, Стрия, Гніздичева, Рави-Руської, Бродів, Ходорова, Новояворівська, Городка, Львова, а також гості з Калуша та Івано-Франківська.

Учасників змагань вітали начальник управління молоді та спорту Львіської облдержадміністрації Юрій Майборода, заступник міського голови Городка Ярослав Скобало, начальник Ігор Яськевич, директор ЗОШ №5 м. Городка Марія Ривак; підприємці, які допомогли у організації турніру,  відповідальний за проведення туру Микола Матвієнко та мистецькі колективи Городка.

Серед кращих у різних вікових групах відзначилися Наталія Івахович, Оленка Вус, Володимир Єлізаров (Городок), Михайло Сачко (Броди), Анастасія Мокрецька (Калуш), Ігор Федак (Львів) та ін.

Приз наймолодшого учасника турніру отримав чотирирічний Юрій Кушнір з Дрогобича.

Переможці та призери турніру серед дівчаток 2008 року народження.

І місце - Івахович Наталя - Городок,

ІІ місце - Казюк Соломія – Рава-Руська,

ІІІ місце - Стахів Оленка - Городок

Переможці та призери турніру серед хлопчиків 2008 року народження.

І місце – Єлізаров Володимир - Городок

ІІ місце – Гарасим Олег - Новояворівськ

ІІІ місце – Шемелинець Михайло - Городок

Переможці та призери турніру серед дівчаток 2007 року народження.

І місце – Вус Оленка - Городок ,

ІІ місце – Смілка Христина - Городок,

ІІІ місце – Бучковська Вероніка - Городок,

Переможці та призери турніру серед хлопчиків 2007 року народження.

І місце – Сачко Михайло – Броди,

ІІ місце – Спиридонов Максим – Львів,

ІІІ місце – Зіненко Степан – Городок,

Переможці та призери турніру серед дівчаток 2005-6 років народження.

І місце -  Мокрецька Настя – Калуш,

ІІ місце – Гуль Марта – Городок,

ІІІ місце – Вітковська Марія - Львів,

Переможці та призери турніру серед хлопчиків 2005-6 років народження.

І місце – Федак Ігор – Львів,

ІІ місце – Прокоф’єв Валентин – Калуш,

ІІІ місце – Жека Ілля – Львів.

Загалом формат цього турніру передбачає десятитурові змагання в різних містах Львівщини. Два попередні тури відбулися в містах Бориславі та Львові, наступний планується провести в м. Дрогобичі.

nbsp;Городок); головний секретар