31 березня 17:51
Переглядів: 388

В Трускавці відбувся регіональний турнір з плавання "Перший старт"

Упродовж 27 - 28 березня 2015 року в плавальному басейні  Трускавецького дитячо-юнацького спортивного  клубу «Спортовець» проведено регіональний турнір  з плавання  «Перший старт» серед дітей 2006 - 2008 р.н.

Організатори змагань – Львівська обласна федерація морського багатоборства і акватлону та Трускавецький ДЮСК «Спортовець». Змагання проводилися з метою визначення рівня підготовленості юних плавців. Для більшості учасників це був дійсно перший старт та демонстрація освоєння навички плавання.

В цьому регіональному турнірі взяли участь вихованці спортивних шкіл з Тернополя, Чернівців, Рівного, Львова, Дрогобича та Трускавця.

На урочистому відкритті змагань директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович привітав учасників змагань та подякував їм за активну участь у проведені цього заходу. Голова Львівської обласної федерації морського багатоборства і акватлону Андрій Жгута, який брав участь у безпосередньому проведенні турніру, ознайомив юних плавців з програмою змагань та умовами їх проведення. 

З трускавецьких плавців найкращих результатів домоглися вихованці відділення плавання ДЮСК «Спортовець»: Ліхтаревський Владислав (І м. 50 брас, ІІ м.100 брас; 2006 р.н.), Пахолок Олена (І м. 50 на спині, ІІ м.100 на спині; 2006 р.н.), Гладкий Олег (І м. 50 брас; 2007 р.н.), Яковленко Володимир (ІІ м. 50 на спині; 2008р.н.), Василенко Марко (ІІ м. 25 в/с 2008 р.н.), Допілка Сергій (ІІІ м. 25 в/с; 2008 р.н.) та їхні тренери – Богдан Смеречинський, Олег Кирчей, Андрій Жгута та Степан Василенко.

Всі призери змагань нагороджені грамотами і медалями, а початківцям вручено сертифікати - «Я вмію плавати».

Заступник директора ДЮСК «Спортовець» з навчально-виховної роботи Ігор Гургула