27 березня 14:13
Переглядів: 642

Відбулися звітні збори Асоціації ветеранів фізичної культури та спорту Львівщини (+Фото)

За участю керівників управління з питань фізичної культури та спорту львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, обласного центру «Спорт для всіх» відбулися звітні збори асоціації ветеранів фізичної культури та спорту Львівщини.

Проаналізувати підсумки 2010 року зібралися члени президії, керівники постійних комісій та активісти ветеранського спорту Львівщини. Як відзначив у своєму виступі голова Асоціації Володимир Милян, 2010 рік був успішним для ветеранів фізичної культури та спорту Львівщини. Розвиток спорту ветеранів набуває в області розмаху та масштабності, особливо активно діє осередок у м.Стрию; злагоджено діє новий склад обласної Асоціації ветеранів спорту, було сформовано єдиний календар спортивних та спортивно-масових заходів на 2010 рік серед ветеранів фізичної культури і спорту, ветерани Львівщини успішно виступають у змаганнях Всеукраїнського та міжнародного масштабу. Так, на І зимових  Всесвітніх іграх майстрів у м. Блед (Словенія), що відбулися 21-25 січня 2010 р., ветерани області здобули золоту та дві срібні нагороди (Василь Крупський, Оксана Заліско). Третя представниця Львівщини Олена Веклич продемонструвала дев’ятий результат в гонці на 5 км. Загалом у цих змаганнях взяли участь 499 спортсменів-ветеранів із 26 країн світу.

В грудні 2010 року у місті Львові відбувся 8 відкритий кубок СНД з важкої атлетики серед ветеранів за участю представників з 4 країн: Росія , Білорусія, Україна, Англія, всього 112 учасників, з них 20 львів’ян, з них 13 львів’ян вибороли перші місця, 3-є львів’ян стали абсолютними переможцями в групі, з яких - Геннадій Юркевич - 2 вікова група 40-44 роки, встановив рекорд України, який перевершив Рекорд Світу - 160 кг в поштовху у ваговій категорії до 77 кг.

Троє ветеранів відзначено державними стипендіями, про що йдеться в Указі Президента України В.Януковича за № 249/2011, зокрема - Зименко Володимир Володимирович – 1935 року народження, заслужений майстер спорту СРСР зі стендової стрільби; Ковальчук Іван Миколайович – 1961 року народження, майстер спорту СРСР міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, багаторазовий чемпіон СРСР та України; Пінський Геннадій Наумович – 1932 року народження, заслужений тренер СРСР і України з водного поло.

Усі присутні схвалили проведення в грудні 2010 року в Палаці культури ім. Г.Хоткевича реквієму пам’яті померлих ветеранів спорту Львівщини.

А члени спортивного клубу «Фенікс» в особі Тамари Левчичової презентували цікаво підготований фотоальбом за підсумками 2010 спортивного року.

Загалом відбулася зацікавлена розмова й про важливі соціальні аспекти в діяльності асоціації та намічено перспективні напрями роботи у 2011 році.

Залишається побажати усім ветеранам спорту Львівщини життєвих гараздів та спортивної наснаги на увесь 2011рік.