19 травня 13:00
Переглядів: 388

Відбувся чемпіонат Львівської області з легкої атлетики серед школярів

15-16 травня 2015 року у м. Львові на легкоатлетичному стадіоні “Динамо” відбувалась першість Львівської області з легкої атлетики. Змагання проводились в межах XXIV спортивних ігор серед школярів.

Чемпіонат з легкої атлетики, який організувало та провело Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, викликав чималий інтерес серед учасників, адже це останній вид комплексного заліку серед збірних районів та міст області у 2014/2015 навчальному році. За призові місця змагалися близько 300 учасників, які представляли 27 команд.

Програма змагань традиційно включала біг на дистанції від 100 до3000 м, біг 300 метрів з бар’єрами, спортивну ходьбу на 3 км/5 км, стрибки в довжину та висоту, метання ядра.

За словами головного судді змагань Олександра Калантаєвського на цих змаганнях були показані досить високі спортивні результати. Зокрема переможець першості України у стрибках у довжину Артем Матвєєв виграв стрибки у довжину з результатом 6,80 метрів, а також показав пристойний результат в бігу на100 м– 11.2 секунд. Рената Механчук з Личаківського району м. Львова пробігла дистанцію100 мза 12.7 секунд.

По завершенні змагань учасників привітали та нагородили грамотами начальник Львівського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович та його заступник Ярослав Гаврих.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України