25 червня 17:42
Переглядів: 564

"Відкриті уроки футболу" у Новояворівську

18 червня на міському стадіоні Новояворівська Федерація футболу Львівської області спільно з Федерацією футболу Яворівського району провели серед учнів 5-6 класів загальноосвітніх шкіл Яворівського району регіональний дитячий фестиваль «Відкриті уроки футболу».

В урочистому відкритті фестивалю взяли участь Заступник Голови Федерації футболу Львівської області, член комітету масового футболу ФФУ – Степан Понайда, заступник міського Голови Новояворівська – Волидимир Мацелюк та Голова Федерації футболу Яворівського району – Мирослав Дорош.

Після підняття Державного прапора України з нагоди відкриття фестивалю «Відкриті уроки футболу», капітани 14 команд-учасниць жеребкуванням визначили квадрати з яких їх команди розпочинали змагання. Новинкою цього заходу стало те, що у кожному квадраті змагалися дві команди сформовані з восьми школярів (чотири хлопці та чотири дівчини). Тож діти мали можливість не лише пограти у футбол (8х8), а і позмагатися у вправах з техніки ведення м’яча, прийому та передічі м’яча, в ударах на точність, влучності виконання 11-ти метрових ударів, у вправах з конусами, канатами, скакалками, обручами, а також в естафетах поєднуючи елементи футбольних тренувань та знань щодо захисту і зміцнення здоров'я людини.

У кожному квадраті за підсумками 3-5 вправ команда, яка здобула найбільше балів отримувала – 3 очки, якщо команди набрали однакову кількість балів то обидві команди отримували по 2 очки і команда, яка отримала менше балів – 1 очко. За результатами змагань у семи квадратах, команда «Патріоти» ЗОШ № 3 м. Новояворівськ, яка отримала найбільше очок стала переможцем змагань і отримала Кубок за 1місце, Кубок за 2 місце отримала команда «Кордон» ЗОШ с. Глинці, а Кубок за 3 місце команда «Бузьки» ЗОШ с. Терновиця. Всі інші команди-учасниці, а це школярі ліцею м. Новояворівськ, ЗОШ № 2 м. Новояворівськ та сіл Чернилява, Прилбичі, Поріччя, Івано-Франкове, Дацьки, Кам’янобрід і Мужиловичі - отримали від Федерації футболу Львівської області Кубки учасниці змагань та футбольні м’ячі від Федерації футболу України.

На завершення слід відзначити інструкторів-тренерів, які працювали у квадратах та створювали святковий настрій усім присутнім на фестивалі, а це: Андрій Смольський, Роман Брандибура, Ольга Рутецька, Марія Семиряк, Степан Понайда, Петро Грева та арбітра Ігор Валах.

За інформацією федерації футболу Львівської області