23 вересня 14:31
Переглядів: 196

"Відкриті уроки футболу" у Великих Гаях зібрали майже двісті дітей з Тернопільського району

Впродовж п’яти днів на стадіоні села Великі Гаї Тернопільського району триватимуть «Відкриті уроки футболу» – фестиваль масового футболу та здорового способу життя. Розпочався цей традиційний щорічний масовий захід, який об’єднує молодших школярів і спрямований залучити їх до занять спортом, 22 вересня. Участь у ньому беруть 192 учні та 24 вчителі фізичної культури з двадцяти чотирьох шкіл Тернопільського району. Це спільний проект Федерації  футболу України,  Міністерства освіти і науки України та МВС України.

Отже, впродовж п’яти днів спеціально підготовлені тренери-педагоги відкриватимуть дітям різні футбольні секрети. Щоб такі заняття відбувались максимально інтенсивно та цікаво, футбольне поле розділили на 12 секторів, а дітей, відповідно, - на 12 команд. На кожному з майданчиків, де команди по черзі займаються по 15 хвилин, на юних футболістів чекає щось нове.

Всім учасникам «Відкритих уроків футболу» вручили футболки від Федерації Футболу, після завершення заходу усі школи-учасниці отримають ще й футбольні м’ячі. Головна мета фестивалю – популяризація футболу серед молодших школярів.

– А може комусь сподобається, а може хтось завтра піде на тренування, буде ходити в секцію, а може хтось іще приїде в свою школу і розкаже іншим. І в подальшому, якщо їм сподобається, щоб і хлопчики і дівчатка займались футболом, виростали як футболісти, як любителі, як професіонали, як професійні футболісти, – сказав віце-президент ФФУ, голова Федерації Футболу Тернопільської області Віктор Мариновський на церемонії відкриття заходу.