06 квітня 16:47
Переглядів: 676

Волейболістки Долини - чемпіони Львівщини-2015

У суботу, 4 квітня у спортзалі Стрийської ДЮСШ міськво відбувся заключний тур відкритого регіонального чемпіонату Львівщини (Південна зона) з волейболу серед дівчат 2001 р.н. і молодші. Організаторами цих змагань виступили: федерації волейболу Львівщини (голова - В. Левків) та Стрийщини (голова - Б. Барабаш). Інформаційні партнери: сайт "Галичина спортивна", газета "Фортуна", часописи "Рідне поле" та «Гомін волі».

Хотів би нагадати, що у цьогорічному відкритому чемпіонаті Львівщини прийняли участь шість волейбольних команд: Конюхів, Дрогобич, (Стрий), Жидачів, Долина та Жидачів-2-Бережниця. Усі зустрічі проводилися з трьох партій, за кожну переможну партію нараховується одне очко. Перший тур відбувся у Стрию 7 лютого.

Наступні тури відбулися: II тур, 28.02. Жидачів, III тур, 07.03. Долина, IV тур, 21.03. Дрогобич

У розмові зі мною, головний суддя змагань Богдан Барабаш відзначив, що не дивлячись на юний вік, усі команди продемонстрували високий рівень підготовки та жагу до перемоги.  Ну а переміг – найсильніший.

У заключному, V турі були зафіксовані такі результати:

 • Дрогобич – Стрий 3:0                     
 • Жидачів – Дрогобич 0:3
 • Жидачів – Конюхів 3:0                   
 • Конюхів – Долина     0:3
 • Долина – Бережниця 3:0              
 • Бережниця – Стрий   1:2  

Ось як виглядає підсумкова турнірна таблиця чемпіонату Львівщини (Південна зона) – 2015:

          Команди        Ігри           Очки               

 1. Долина           10              28
 2. Дрогобич       10              25
 3. Стрий              10              15
 4. Жидачів         10              10
 5. Бережниця   10                7
 6. Конюхів         10                5

Отож, вітаємо юну волейбольну команду Долини, яка закономірно стала цьогорічним чемпіоном Львівщини. Друге та третє місця відповідно посіли юні волейболісти Дрогобича та Стрия, з чим ми їх вітаємо і бажаємо не залишатися на досягнутому і невпинно рухатися вперед. На урочистій церемонії закриття депутат Стрийської міської ради, директор медичного центру "АСТРУМ", президент ВК "Карпатська рись" Ігор Брик, заступник директора Стрийської ДЮСШ міськво, арбітр національної категорії Дмитро Шнайдер та голова федерації волейболу Стрийщини, головний суддя змагань Богдан Барабаш вручили переможцю – команді Долини та призерам обласного чемпіонату – командам Дрообича та Стрия кубки, медалі та грамоти. Крім того, Ігор Брик, який був меценатом цього турніру вручив тренерам-жінкам з Долини та Дрогобича відповідно п. Ользі та п. Світлані красиві сувеніри.

Михайло Олійник. Фото автора