15 лютого 19:27
Переглядів: 388

Всеукраїнський турнір з карате “Кубок друзів” завершився тріумфом львівських команд

Днями у Львові відбувся третій щорічний турнір з карате WKF “Кубок друзів” серед учнівських та студентських команд. У заході, який спільно провели Львівська обласна федерація карате WKF та Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, взяли участь 210 учасників, які представляли 29 команд з 6 областей заходу, центру та сходу України.

Цього року “Кубок друзів” вперше переріс обласний та західноукраїнський рівні та став всеукраїнським. Такий прогрес відзначило Міністерство молоді та спорту України, надіславши вітальний лист тимчасово виконуючого обов’язки Міністра Ігоря Гоцула. “У нелегких поєдинках на татамі ви щоразу доводите, що сила духу та міцний характер долають усе на шляху до поставленої мети. Приємно, що “Кубок друзів” полюбився нашому підростаючому поколінню і школярі та студенти щоразу із зацікавленням беруть участь у цих захоплюючих змаганнях. Турнір, який відбувається на Львівщині вже декілька років поспіль та вже переріс рівень обласного, підтримує командний дух і дає можливість проявити наполегливість, завзятість і волю до перемоги”, – йдеться у вітальному листі І.Гоцула учасникам та організаторам турніру.

Перед початком змагань з теплими словами до присутніх також звернулися начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович та президент Львівської обласної федерації карате WKF Назарій Вітер.

За підсумками командного заліку усі три призові місця посіли команди з міста Львова, залишивши головні нагороди господарям. Зокрема, перше місце посіли спортсмени освітянської ДЮСШ №7 м. Львова, друге – вихованці освітянської ДЮСШ №2, а третє – команда спортивного клубу “Самурай”. Усі переможці та призери змагань відзначені кубками, медалями та грамотами.

Загалом “Кубок друзів” став першим серйозним цьогорічним стартом для юних українських каратистів, які вже скоро скоро прославлятимуть Україну на міжнародній арені.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України