03 липня 10:17
Переглядів: 369

Визначились переможці чемпіонату Львівщини з футболу серед учнів ДЮСШ 1998-1999 років народження

Днями у Львові на стадіоні “Школяр” СДЮСШОР-4 відбулася фінальна частина Чемпіонату Львівської області з футболу серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл 1998-1999 років народження. Відповідно до Положення про чемпіонат області серед учнів ДЮСШ з футболу та підсумків попередніх змагань у підгрупах, з 27 команд, які брали участь у змаганнях протягом 2013 – 2014 навчального року, до фіналу потрапили 8 команд. 

У фінальному матчі з рахунком 4:0 перемогу над вихованцями Червоноградської дитячо-юнацької спортивної школи №2 здобули вихованці команди дитячо-юнацької спортивної школи м. Мостиська. Зазначимо, що це вже друга поспіль перемога юних футболістів Мостиського району, які в середині червня здобули перемогу у фіналі Чемпіонату області з футболу у віковій категорії 2000-2001 роки народження. 

Бронзові медалі вибороли учні освітянської ДЮСШ м. Жидачів, які перемогли своїх однолітків із ДЮСШ м. Новий Розділ з мінімальною перевагою 1:0. 

По завершенню змагань учасників привітали начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, начальник навчально-спортивного відділу Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Ігор Вовк, ветерани уславленої команди “Карпати” (Львів), володарі Кубку СРСР з футболу Роман Риф’як та Богдан Грещак, які вручили кубки, торти від торгової марки “Степанків” та морозиво від ТМ “ЛІМО” усім учасникам фіналу. Морозивом “ЛІМО” також мали можливість почастуватися і глядачі, які спостерігали за фінальними поєдинками.

Нагадаємо, що змагання з футболу серед учнів ДЮСШ на Львівщині організували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки ТМ “ЛІМО” та ТМ “Степанків”. Метою заходу було популяризація дитячо-юнацького футболу на Львівщині, привернення уваги громадськості до проблем залучення дітей до здорового способу життя та занять оздоровчим спортом, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я учнів.