24 червня 22:54
Переглядів: 225

Визначилися переможці обласних змагань з плавання за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор ветеранів спорту

Визначилися переможці обласних змагань з плавання за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор ветеранів спорту

З нагоди відзначення 120-ї річниці заснування Міжнародного Олімпійського комітету в рамках святкування „Олімпійського для – 2014” на базі комплексу плавальних басейнів навчально-спортивної бази літінх видів спорту МО України у місті Львові відбулися змагання з плавання за програмою за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні, та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області.

Цей представницький захід проведено управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” за підтримки відділення НОК України у Львівській області. Збірні команди районів та міст обласного значення змагалися у двох вікових категоріях – „Дорослі” (1996 р.н. і старші) та „Ветерани” (1974 р.н. і старші). Головний суддя змагань – Сергій Терюхов (м. Львів). У змаганнях взяли участь 12 команд (у категорії „Дорослі” – 12 команд, у категорії „Ветерани” – 11 команд), з них 6 команд міст обласного значення та 6 команд районів області. Загалом на дистанціях 50 та 100 м свої сили випробовували 89 учасників.

Серед кращих у загальнокомандному заліку відзначилися команди з міста Нового Роздолу, Сокальського району та міста Червонограда (серед дорослих) та команди з міста Нового Роздолу, Сокальського району та міста Стрия (серед ветеранів). В індивідуальній першості кращими на різних дистанціях виявилися: Мирослава Медвідь, Володимир Івать, Андрій Беген, Тарас Тимощук, Олег Тимощук (Новий Розділ), Тетяна Теплякова, Любомир Калиниченко (Стрий), Віктор Кравець (Червоноград), Роман Білинський (Самбір), Юрій Чирков, Руслан Фріауф, Людмила Максимів (Львів), Жанна Касьян, Анатолій Копейка. Роман Трохим (Сокальський район) та ін.

Переможці визначалися у командному та індивідуальному заліку та були нагороджені медалями, грамотами та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”, а також сувенірами від відділення НОК України у Львівській області.

Командна першість:

серед дорослих

І місце – м. Новий Розділ ІІ місце – Сокальський район ІІІ місце – м. Червоноград ІV місце – Миколаївський район V місце – м. Самбір VІ місце – м. Львів VІІ місце – Яворівський район VІІІ місце – Пустомитівський район ІХ місце – м. Дрогобич Х місце – м.Стрий ХІ місце – Буський район ХІІ місце – Жовківський район

серед ветеранів

І місце – м. Новий Розділ ІІ місце – Сокальський район ІІІ місце – м.Стрий ІV місце – Пустомитівський район V місце – м. Самбір VІ місце – Яворівський район VІІ місце – м. Львів VІІІ місце – Миколаївський район ІХ місце – Буський район Х місце – Жовківський район ХІ місце – м. Дрогобич

Особиста першість (серед чоловіків):

серед дорослих – дистанція 50 м

І місце – Івать Володимир (м. Новий Розділ) ІІ місце – Кравець Віктор (м. Червоноград) ІІІ місце – Трохим Роман (Сокальський район)

серед дорослих – дистанція 100 м

І місце – Беген Андрій (м. Новий Розділ) ІІ місце – Білинський Роман (м. Самбір) ІІІ місце – Ілечко Василь (м. Червоноград)

серед ветеранів – дистанція 50 м

І місце – Тимощук Тарас (м. Новий Розділ) ІІ місце – Чирков Юрій (м. Львів) ІІІ місце – Фріауф Руслан (м. Львів)

серед ветеранів – дистанція 100 м

І місце – Тимощук Олег (м. Новий Розділ) ІІ місце – Копейка Анатолій (Сокальський район) ІІІ місце – Калиниченко Любомир (м.Стрий)

Особиста першість (серед жінок):

серед дорослих

І місце – Медвідь Мирослава (м. Новий Розділ) ІІ місце – Касьян Жанна (Сокальський район) ІІІ місце – Белей Ганна (м .Львів)

серед ветеранів

І місце – Теплякова Тетяна (м.Стрий) ІІ місце – Ганущак Наталя (м. Новий Розділ) ІІІ місце – Максимів Людмила (м. Львів)

Ганна Давидюк, Львівський обласний центр ФЗН „Спорт для всіх”