30 вересня 20:30
Переглядів: 278

Юні прикарпатці під час спортивно-розважального заходу вшанували воїнів УПА

26 вересня у селі Люча Косівського району відбувся спортивно-розважальний захід Всеукраїнської дитячої громадської організації “Юні друзі лісу”. 

Захід відбувся у рамках проекту “Заходи підтримки дитячого громадського руху”.

Ініціатором його проведення на теренах Косівщини виступили Всеукраїнська дитяча громадська організація “Дитяче громадське об’єднання “Юні друзі лісу” за сприяння Міністерства молоді та спорту України. До організації заходу також долучились сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Яблунівська ДЮСШ “Соколята”, Яблунівський центр дитячої творчості і Косівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Захід розпочали зустріччю учнівської молоді із командиром 21-го тактичного відтинку УПА “Гуцульщина” Мирославом Симчичем (псевдо – Кривоніс). Він розповідав про день 15 січня 1945 року, який увійшов в історію під назвою “Рушірський бій”, вирішальний бій сотень УПА з московськими окупантами за повстанську столицю село Космач.

Учасники заходу віддали шану воїнам УПА, поклавши квіти та вінок до пам’ятного хреста загиблим героям.

Згодом, понад 100 дітей взяли участь в ігровій програмі заходу. Діти стріляли із луків та пневмогвинтівки, катались на надувних рафтах та квадроциклі, переправлялись по канату. Пригощали дітей і смачним українським борщем, приготованим у казані на багатті.