20 листопада 20:47
Переглядів: 358

Завершилась відкрита першість Львівської області з вільної боротьби серед школярів

15 - 17 листопада 2014 р. у Трускавці на базі освітянського спортивно-оздоровчого комплексу дитячо-юнацького спортивного клубу “Спортовець” відбулась відкрита першість Львівської області з вільної боротьби серед школярів 2001-2006 років народження.

Цього року у змаганнях, що вже стали традиційними та спільно організовуються Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, відділом освіти Трускавецької міської ради та ДЮСК “Спортовець”, взяли участь 160 юних борців з 12 спортивних шкіл Львівщини та борцівська команда з м. Жешув (Республіка Польща).

Перед початком змагань з вітальним словом та найкращими побажаннями до учасників змагань звернулися заступник начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврих, директор Трускавецького ДЮСК “Спортовець” Любомир Мацькович та головний суддя змагань Володимир Раковський після чого команди взяли рівняння на Державний прапор України та в унісон проспівали гімн України.

Змагання тривали протягом трьох днів у вагових категоріях від 24 до +66 кгсеред юнаків та дівчат. За підсумками відкритої першості Львівщини призові місця розподілись наступним чином:

I. Вагова категорія до24 кг(юнаки 2005-2007 років народження):

1 місце – Кірчей Назар (ДЮСК “Спортовець”);

2 місце – Плесна Бохун (Cталь-Жешув);

3 місце – Дмитришин Роман (ДЮСШ №7);

3 місце – Багрила Владислав (ДЮСШ №7).

II. Вагова категорія до26 кг(юнаки 2005-2007 років народження):

1 місце – Пядухов Олег (ДЮСК “Спортовець”);

2 місце – Пірус Владислав (ФСТ Спартак);

3 місце – Стадник Віталій (ДЮСШ Богатир);

3 місце –Швець Валентин (ДЮСШ №7).

III. Вагова категорія до29 кг(юнаки 2005-2007 років народження):

1 місце – Салаш Святослав (ДЮСШ Богатир);

2 місце – Костик Любомир (ДЮСШ Спартак-Трускавець);

3 місце – Дзундза Максим (ДЮСШ Спартак-Львів);

3 місце – Грицук Олександр (ДЮСК “Спортовець”).

IV. Вагова категорія до32 кг(юнаки 2005-2007 років народження):

1 місце –  Глущак Юліан (ДЮСШ Спартак-Львів);

2 місце –.Голубчик Микола (ЗСШ с. Щирець);

3 місце – Побережний Ілля (ДЮСК “Спортовець”);

3 місце – Шовегнюк Маркіян        (ДЮСШ Спартак-Трускавець).

V. Вагова категорія до29 кг(юнаки 2001-2004 років народження):

1 місце – Будзяк Микола (ДЮСШ Сокіл);

2 місце – Стрижик Роман (ДЮСШ №7);

3 місце – Ільницький Макар (ДЮСК “Спортовець”);

3 місце – Якоб Віктор (ДЮСШ Сокіл).

VI. Вагова категорія до32 кг(юнаки 2001-2004 років народження):

1 місце – Войтович Артур (ДЮСШ Богатир);

2 місце – Возний Матеуш (Сталь-Жешув);

3 місце – Вархол Максим (ДЮСШ Богатир);

3 місце – Барловський Каміль (Сталь-Жешув).

VII. Вагова категорія до35 кг(юнаки 2001-2004 років народження):

1 місце – Щетінін Михайло (ДЮСШ №7);

2 місце – Щеглов Андрій (ДЮСШ №7);

3 місце – Убогий Петро (ДЮСШ Надія);

3 місце – Кудуба Віктор (Сталь-Жешув).

VIII. Вагова категорія до38 кг(юнаки 2001-2004 років народження):

1 місце – Кизик Віталій (ДЮСШ Богатир);

2 місце – Коваль Любомир (ДЮСШ Богатир);

3 місце – Сидор Олег (ЗСШ с. Щирець);

3 місце – Хомин Василь (ЗСШ с. Пісочна).

IX. Вагова категорія до42 кг(юнаки 2001-2004 років народження):

1 місце – Плеснар Еремі (Сталь-Жешув);

2 місце – Кметик Максим (ДЮСШ Надія);

3 місце – Шуляк Микола (ДЮСШ Сокіл);

3 місце – Магомета Володимир (ДЮСШ Богатир).

IX. Вагова категорія до47 кг(юнаки 2001-2004 років народження):

1 місце – Климишин Костя (ДЮСШ №7);

2 місце – Жгута Григорій (ДЮСШ Спартак-Трускавець);

3 місце – Андрійчик Олег (ЗСШ с. Пісочна);

3 місце – Підцерковний Даниїл  (ДЮСШ Спартак-Трускавець).

X. Вагова категорія до53 кг(юнаки 2001-2004 років народження):

1 місце – Рамік Тахіров (ДЮСШ Богатир);

2 місце – Костя Климишин (ДЮСШ №7);

3 місце – Юрій Білик (ДЮСШ Богатир);

3 місце – Назар Заяць (ДЮСШ Богатир).

XI. Вагова категорія до59 кг(юнаки 2001-2004 років народження):

1 місце – Володимир Барнашевський (ДЮСШ №7);

2 місце – Денис Герасимів (ДЮСШ Богатир);

3 місце – Сергій Оркуш (ФСТ Спартак).

XII. Вагова категорія до66 кг(юнаки 2001-2004 років народження):

1 місце – Степан Когут (ДЮСШ №7);

2 місце – ПавлоФедін (ФСТ Динамо);

3 місце – Юліан Процанін (ФСТ Динамо);

3 місце – МаксимПитрик (ДЮСШ Спартак-Львів).

XIII. Вагова категорія до +66 кг(юнаки 2001-2004 років народження):

1 місце – Тарас Шабан (ДЮСШ Богатир);

2 місце – Юрій Савчук (ФСТ Динамо);

3 місце – Маркіян Мазур (ФСТ Динамо);

3 місце – Тарас Ципук (ДЮСШ Сокіл).

XIV. Вагова категорія до30 кг(дівчата 2001-2004 років народження):

1 місце – Анастасія Гладій (ДЮСШ Спартак-Львів);

2 місце – Каріна Андрейко (ДЮСШ Спартак-Львів);

3 місце – Андріана Антонюк (ДЮСШ Спартак-Львів).

XV. Вагова категорія до 34 кг(дівчата 2001-2004 років народження):

1 місце – Марія Томиш        (ЛДУФК);

2 місце – Тереза Раковська (ДЮСШ №7).

XVI. Вагова категорія до40 кг(дівчата 2001-2004 років народження):

1 місце – Вікторія Бабіцька (ЛДУФК);

2 місце – Аніта Яковлєва (ДЮСШ №7);

3 місце – Олеся Будзяк (ДЮСШ Сокіл);

3 місце – Олександра Хоминець (ДЮСШ Спартак-Трускавець).

XVII. Вагова категорія до48 кг(дівчата 2001-2004 років народження):

1 місце – Софія Шеремета (ДЮСК “Спортовець”);

2 місце – Оксана Герга (ДЮСШ Сокіл);

3 місце – Анастасія Савчук (ДЮСШ №7).

XVIII. Вагова категорія до56 кг(дівчата 2001-2004 років народження):

1 місце – Христина Онисько (ДЮСК “Спортовець”);

2 місце – Анна Грешта (ЛДУФК).

Усі переможці та призери змагань нагороджені медалями та дипломами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.