23 вересня 22:30
Переглядів: 262

Завершився чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків і дівчат

В конференц-залі готелю «НТОН» успішно завершився чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків і дівчат віком до 12, 14, 16, 18 та 20 років, який тривав 18-22 вересня 2014 року в рамках заходів на відзначення Дня фізичної культури та спорту та Всеукраїнської акції «Олімпійський урок».

Серед 55 учасників – кращі молоді шахісти Львівщини І спортивного розряду та кандидати в майстри спорту.

Загалом серед учасників чемпіонату Львівської області з шахів серед юнаків і дівчат - представники шахових шкіл та клубів Львова, Городка, Бродів, Дрогобича, Пустомит, Жидачева, Новояворівська.

Головний суддя – міжнародний арбітр ФІДЕ Олександр Прохоров (м. Львів)

Головний секретар – Іван Ільницький (м. Львів).

Чемпіони та призери чемпіонату Львівської області з шахів 2014 року серед юнаків і дівчат:

20 років, 1996-1995 р.н.

Юнаки
1 місце Панчишин Тарас (м. Новояворівськ)
2 місце Колпаков Владислав (м. Львів)
3 місце Помірко Павло (м. Львів)

Дівчата
1 місце Сидоряк Віра (м. Львів)
2 місце Горьковая Аліна (м. Львів)
3 місце Лупаца Ольга (м. Львів)

18 років, 1997-1998 р.н.

Юнаки
1 місце Волошинський Любомир (м. Львів)
2 місце Полуліг Богдан (м. Львів)
3 місце Григорян Тигран (м. Жидачів)

Дівчата   
1 місце Дідик Діана (м. Львів)
2 місце Грицина Анастасія (м. Львів)
3 місце Рашевська Анастасія (м. Городок)

16 років, 1999-2000 р.н.

Юнаки
1 місце Сумін Владислав (м. Львів)
2 місце Покотило Михайло (м. Львів)
3 місце Фільц Лев (м. Львів)

Дівчата 
1 місце Філімонова Єлизавета (м. Львів)
2 місце Цитуля Яна (м. Львів)
3 місце Гринів Дзвенислава (м. Львів)

14 років, 2001-2002 р.н.

Юнаки
1 місце Медведик Василь (м. Броди)
2 місце Гринак Максим (м. Новояворівськ)
3 місце Федорчук Максим (м. Львів)

Дівчата
1 місце Грицина Анастасія (м. Львів)
2 місце Лупаца Ольга (м. Львів)
3 місце Гринів Дзвенислава (м. Львів)

12 років, 2003 р.н. і молодші

Юнаки
1 місце Придун Андрій (м. Львів)
2 місце Медведик Володимир (м. Броди)
3 місце Кириченко Марян (м. Львів)

Дівчата
1 місце Горьковая Аліна (м. Львів)
2 місце Рашевська Анастасія (м. Городок)
3 місце  Цитуля Яна (м. Львів)

Оксана Вацеба, управління молоді та спорту ЛОДА