08 жовтня 18:53
Переглядів: 1028

Завершився відкритий чемпіонат Львівської області з бодібілдингу та фітнесу - фото

4 жовтня 2014 року у місті Львівському міському палаці культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1) успішно завершився відкритий чемпіонат Львівської області з бодібілдингу та фітнесу.

Змагання відбулися під егідою управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу. Головний суддя змагань - І. Лукачук (м. Львів), головний секретар О. Богданова (м. Львів).

Участь у змагання взяли понад 80 атлетів Львівщини та з інших областей України.

Чемпіонами у різних вікових та вагових категоріях стали: Юрій Сірік (юніори до 80 кг), Василь Бундюк (юніори +80 кг), Євген Лящовський (менс фізік), Ганна Прокопенко (фітнес), Світлана Пелих (бодіфітнес), Наталія Бершеда (бікіні до 163 см), Людмила Гетьманенко (бікіні понад 163 см), Максим Шишкін (бодібілдинг до 80 кг), Олександр Слюсар (бодібілдинг до 90 кг), Павло Боровський (бодібілдинг понад 90 кг), Василь Бундюк (абсолютний чемпіон серед юніорів), Павло Боровський (абсолютний чемпіон).

Результати змагань:

 
Протокол                                                      Відкритого Чемпіонату
Львівської області                                                                                                      з бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу, менс-фізік та бікіні
4 жовтня 2014 р, м. Львов
місце Прізвище, Ім'я Клуб/місто
ЮНІОРИ до 80 кг 
1 40 Сірік Юрій Апельсин
2 15 Парубій Олександр Спартак
3 31 Зінько Юрій Трускавець
4 21 Алєксєєв Дмитро Жим
5 41 Жолква Олег Жим
6 38 Рудченко Максим Апельсин
Категория  ЮНІОРИ понад 80 кг 
1 44 Бундюк Василь Чернівці
2 54 Богданов Яків Хмельницький
3 25 Колпаков Сергій Спартак
4 18 Пурський Тарас Спартак
5 59 Шумаков Сергій Спорт Лайф
6 74 Новіков Юрій Івано-Франківськ
МЕНС ФІЗІК
1 68 Лящовський Євген Івано-Франківськ
2 11 Бобало Олег Спартак
3 55 Тачук Марк Спорт Лайф
4 22 Яцун Ростислав Спартак
5 57 Дуда Дмитро Спорт Лайф
6 61 Павлюк Михайло Івано-Франківськ
ФІТНЕС
1 80 Прокопенко Анна Спартак
БОДІФІТНЕС
1 65 Пелих Світлана Луцьк
2 19 Матяш Оксана Спартак
3 13 Бейлах ольга Олімп
4 29 Жук Наталія Новий Розділ
5 77 Косик Марта Форма
БІКІНІ до 163 см
1 70 Бершеда Наталя Олімп
2 64 Мрачковська Наталя Луцьк
3 67 Гладяк Ярина Спартак
4 73 Стацька Вікторія Спартак
5 4 Зензелюк Марина Олімп
6 33 Кулина Мар'яна Спартак
БІКІНІ понад 163 см
1 50 Гетьманенко Людмила Спорт Лайф
2 32 Адлер Вікторія Київ
3 28 Бригідир Оксана Формула Краси
4 8 Козенкова Уляна Винники
5 30 Дзень Анна Спартак
6 72 Борак Наталя Спартак
БОДІБІЛДИНГ до 80 кг
1 10 Шишкін Максим Позитив
2 35 Ляшенко Андрій Спартак
3 51 Бекеньов Олександр Івано-Франківськ
4 53 Кирилян Роман Спартак
БОДІБІЛДИНГ до 90 кг
1 42 Слюсар Олександр Чернівці
2 60 Курилюк Мирослав Чернівці
3 12 Скиба Михайло Ужгород
4 14 Хамуляк василь Пляж
5 48 Петренко Олександр Київ
6 37 Рондяк Сергій Львів
БОДІБІЛДИНГ понад 90 кг
1 69 Боровський Павло Тернопіль
2 47 Добринін Владислав Дрогобич
3 7 Саламатін Денис Спартак
4 36 Шишкін Микола Аквапарк
5 5 Сафонов Вячеслав Позитив
АБСОЛЮТНИЙ ЧЕМПІОН серед юніорів
1 44 Бундюк Василь Чернівці
АБСОЛЮТНИЙ ЧЕМПІОН
3 69 Боровський Павло Тернопіль
ПЕРШЕ КОМАНДНЕ МІСЦЕ
1 СК "Спартак" Львів

Уляна Штангрет, управління молоді та спорту ЛОДА