25 травня 09:00
Переглядів: 447

Збірна україни з боксу - краща команда Європи!

Відповідно до плану заходів Європейської боксерської конфедерації (EUBC) у місті Львові упродовж 15 - 24 травня  2015 року відбулися поєдинки чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.

На рингах на навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові змагалося 213 юних боксерів з 27 країн Європи. У 13 вагових категоріях проведено 200 двобоїв (з тривалістю у 3 раунди по 2 хвилини, з відпочинком  1 хвилина між раундом), які й визначили кращих боксерів-юніорів континенту.

Тріумфальним виявився фінальний день змагань для збірної України, адже за попередніми поєдинками семеро українських боксерів увійшли до фіналу чемпіонату. У фіналі молоді українські боксери зуміли вибороти у важких та яскравих двобоях 4 золоті та 3 срібні нагороди! Саме цей успіх забезпечив збірній команді України перше місце у загальнокомандному медальному заліку.

Друге місце в командному заліку здобули боксери Азербайджану, в активі яких 6 медалей (2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові). Третє місце посіла в команда Туреччини - 4 медалі (1 золота, 1 срібна, 2 бронзові).

Організаційний комітет проведення чемпіонату: Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська міська рада, Федерація боксу України, відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна та міська федерації боксу. 

Титул чемпіона Європи 2015 року з боксу серед юніорів у складі української дружини вибороли:

  • 48 кг. Артем Дем’яненко – КМС, Донецька обл.
  • 50 кг. Андрій Матяш – КМС, Херсонська обл.
  • 70 кг. Іван Папакін - КМС, Київська обл.
  • 80 кг. Аркадій Карцан - КМС, Хмельницька обл.

 

Срібні нагороди чемпіонату Європи з боксу серед юніорів 2015 року з української дружини вибороли: 

  • 54 кг. Іван Козяр - КМС, Вінницька обл.
  • 63 кг. Артем Лапін - КМС, Донецька обл.
  • + 80 кг. Олександр Гриців – КМС, Львівська обл.

Честь збірної України захищали 13 спортсменів під керівництвом тренерів Олега Малованюка (старший тренер) із Чернівців та Ігоря Пруднікова з Херсона. 

Вітаємо українську збірну команду з яскравою перемогою у Львові! 

З результатами змагань можна ознайомитися в додатку