Що таке солярій? Чи корисна штучна засмага?

Ще якихось сто років тому засмага вважалась ознакою людей з нижчих прошарків суспільства. Представники ж еліти завжди оберігали себе від сонячних променів капелюшками та парасольками, аби відтінок шкіри був якомога світлішим. Та часи кардинально змінились. Змінились ледь не з точністю до навпаки.

Засмага сьогодні вважається не просто модною, а й означає здоров'я. Ну й справді, досить поглянути на дуже блідих людей, що нагадують привидів. Засмага стала трендом нашого часу, однак із нею дуже важливо не переборщити. Це зовсім не той випадок, коли "більше - краще". Почуття міри у питанні засмаги є ключовим.

Сьогодні ми ведемо мову про солярії - місця, що приносять нам засмагу нашої мрії. Сьогодні солярієм нікого не здивуєш. Але кілька слів про це диво людського прогресу розповімо. Кажучи якомога простіше, це майданчик, де ми отримуємо дозовані опромінення від спеціальних ламп. А спеціальні добавки не пропускають до нас небезпечну частину променів. Солярій можна встановити навіть дома, наприклад купити солярій можна на сайті kupit-solyariy.ru

Кажуть, що в короткі світлові дні солярій є помічним проти депресій. Також варто відвідувати солярій перед поїздкою в теплі краї, аби новий клімат не став шоком для вашої шкіри. А ще, запевняють вчені, засмагаючи в солярії, можемо поповнити запаси вітаміну D, тобто допомогти власним кісткам та м'язам.

Також є й протипоказання. Солярій протипоказаний, якщо у вас підвищений артеріальний тиск, проблеми з циркуляцією крові, захворювання щитовидки, печінки, нирок, є якісь інферкційні захворювання, а також якщо у вас багато родимок. Якщо йдете у солярій, спробуйте не користуватись косметикою, адже це може тільки зашкодити.

Якщо ви вперше йдете до солярію, не забудьте обов'язкові поради: волосся неодмінно захищайте шапочокою, а очі - окулярами, котрі мають покриття проти ультрафіолету. Ці заходи безпеки дуже важливі.

Існують солярії вертикальні та горизонтальні. Хтось колись придумав, що у вертикальному засмагнути можна швидше. Але це неправда. Насправді все залежить від потужності самої установки. Можна чудово засмагнути і в горизонтальному солярії, якщо він потужний. Окрім того, солярії можуть мати силу-силенну дуже цікавих опцій, як то функція підсиленої засмаги обличчя, кондиціонери, стереосистеми, та, навіть, ароматерапія.

Дуже важливе питання, яке ставлять користувачі солярію: як часто можна відвідувати солярій та, найголовніше, як підтримувати бажаний відтінок шкіри надалі? Відповідь буде приблизно такою: можна відвідати 10-12 сеансів через день-два, аби отримати базовий рівень засмаги. Потім ходіть до солярію на 2-3 сеанси на протязі місяця, щоб закріпити результат.

Підсумовуючи, не можна категорично стверджувати, що солярій виключно шкідливий чи виключно корисний. Це вже, радше, на розсуд кожної людини, враховуючи її потреби, стан здоров'я та багато іншого. Не варто беззастережно та нерозсудливо користуватись солярієм. Зважте всі "за" та "проти", і якщо вирішите скористатись солярієм, бажаємо вам лише позитивних емоцій та пречудової засмаги!