12-й тур Екстра-ліги. Рев'ю

17 січня 23:11
Переглядів: 299

12 тур Екстра-ліги подарував вболівальникам багато боротьби, цікавих протистоянь та несподіваних результатів. Боротьба за заповітну четвірку з кожним туром ще гостріша. Всі команди за виняткомСпортлідера+ мають однакові шанси. Кожний тур дарує вболівальникам несподівані результати та справжні баталії на паркетах всієї України. 12 тур не став виключенням.

Перемога у минулому турі з розгромним рахунком 8:0 очевидно розслабила команду ЛТК, і цим прекрасно скористався Кардинал з Рівного. Не можна сказати, що Кардинал виграв через слабкість суперника. Перемога рівнян цілком заслужена, завдяки добре поставленій командній грі. ЛТК розпочав гру доволі активно та володів перевагою перші 10 хвилин, не даючи гостям підступитися до воріт. 

Проте ситуація змінилась одразу після першого пропущеного м'яча від Басича. Вже за три хвилини слабке місце в обороні ЛТК знайшов і Чернієнко, який нагадає про себе і в другому таймі. Гра ЛТК у п'ять польових не дала бажаного результату, а лише нашкодила команді - така тактика призвела ще до трьох голів у ворота луганської команди.


Зимові трансфери Урагану починають виправдовуватись - цього разу одразу два легіонери допомогли команді здобути перемогу. Спортлідер же, як завжди, був налаштований рішуче, але протримався лише до 15-ї хвилини. Саме тоді рахунок відкрив Павлюк, а вже за декілька хвилин його подвоїв Додо. Рахунок 3:0 зробив його співвітчизник Роніньо, а Валєнко на початку другого тайму добив суперника. Лише після цього гості з Хмельницького зуміли відіграти один м'яч, проте малюнку гри він не змінив.


Центральний матч туру у Донецьку мав відповісти на питання - чи зуміє Єнакієвець підібратися впритул до Локомотива? Для цього необхідно було не дати харків'янам набрати очки на своєму полі. 

Команди почали матч дуже обережно, але на удари все ж наважувалися. Розмочити нулі на табло вдалося лише на 31-й хвилині, причому зробили це саме гості завдяки зусиллям Олександра Сорокіна. Радість від забитого м'яча тривала недовго, бо вже за дів хвилини у гру повернуся рівний рахунок - Доманський на 33-й хвилині його зрівняв.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: