15-річний Юрій Кузик перепробував усі знайомі йому види спорту

29 травня 17:20
Переглядів: 81

Життя зі спортом яскраве та насичене. Аби довести усім, що спорт не забирає багато часу, а навпаки допомагає встигати більше — ми розпочинаємо нашу нову рубрику СпортСтимул. Футбол, кікбоксинг, плавання, бойовий гопак.

Юрко Кузик за свої 15 — перепробував усі знайомі йому види спорту. Активний, веселий та комунікабельний — він шукав друзів і в дворі і в різноманітних секціях. Першим серйозним захопленням в його житті стали бальні танці. Ритм, витривалість та добра координація рухів — ці якості Юрко Кузик демонструє не тільки на паркеті.

На коні хлопець сидить із 8 років. І саме із цим видом спорту повязує своє майбутнє. Сісти на коня хлопця не змушували — він поступово сам знайшов із твариною спільну мову. Тепер дуже часто саме досвідчений скакун , а не юний вершник, здобуває для їхньої команди важливі перемоги. А паралельно із спортивними заняттями — Юрко ще й меломан. У лінгвістичній гімназії, де навчається хлопець, разом із товаришами у них свій музичний гурт. Тут також відчуття командного плеча не менш важливе.

У такому шаленому ритмі живе не тільки Юрій Кузик. Його друзі також займаються спортом, музикою, мистецтвом. Адже у секціях — не тільки вимогливі вчителі, а й хороші друзі. З ними і на заняття , і додому веселіше. З розумінням до захоплень власних дітей ставляться і батьки. Мовляв, у житті варто спробувати якомога більше, аби було із чого обирати.

Ось так у круговерті навчання, додаткових занять та спорту — Юрій Кузик знаходить щодня нових друзів та нові враження. і хоч часу у хлопця не так вже й багато він впевнений, його життя зі спортом стало значно яскравішим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: