Андрій Дроздов: "Говерла" - існує"

07 квітня 20:27
Переглядів: 284

Директор БК "Говерла" розвіяв чутки про розформування команди.

Сьогодні, 7 квітня, відбулась прес-конференція керівників івано-франківського клубу, приводом для якої стало дострокове завершення сезону командою, а також чутки про ліквідацію команди.

Як передає "Галицький кореспондент", генеральний директор "Говерли" заявив, що клуб продовжує роботу, а працівники не звільнені. "Ніхто офіційно не заявляв, що "Говерла" розформована. Якщо так станеться і клуб справді буде вирішено ліквідувати, ми звернемось із такою заявою до журналістів. Але зараз про це не йдеться. "Говерла" - існує, баскетбольний клуб - функціонує, адже працівників ніхто не звільняв, просто вирішили відправити їх у відпустки на період міжсезоння", - розповів генеральний директор "Говерли" Андрій Дроздов.

За його словами, перед працівниками клубу й справді існує тримісячна заборгованість, проте керівництво "Говерли" сподівається впродовж найближчих місяців розрахуватися з боргами. 

"Якщо будуть зміни щодо фінансування команди, обов’язково розрахуємося з боргами, які накопичились за останні декілька місяці, а в перспективі – будемо готуватися до нового сезону", - додав Андрій Дроздов.

Нагадаємо, "Говерла" достроково завершила ігровий сезон, залишившись без плей-офф. Івано-франківська команда не заплатила обов'язковий внесок до Суперліги і була виключена з боротьби за нагороди сезону 2014-2015.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: