Артем Федецький: "Кожен наступний матч буде для команди як останній"

09 березня 07:19
Переглядів: 356

Капітан «зелено-білих» підсумував поєдинок проти чинних чемпіонів України та поділився сподіваннями на майбутню гру з «Олімпіком».

«Вважаю, перший тайм був доволі непоганий. Ми показали, що проти «Шахтаря» – гранду українського футболу, можемо грати майже на рівних. Я вже говорив хлопцям, у другому таймі потрібно було терпіти та чекати свого шансу. Незважаючи на те, що ми не мали багато моментів забити у першій половині гри, хлопці повністю виконували установку тренера, працювали на повну. Не скажу, що потім команда фізично «підсіла», адже на зборах ми плідно попрацювали та заклали фундамент на сезон. Можливо, на користь «Шахтаря» зіграв їхній досвід та індивідуальна майстерність», – каже Федецький

«Перш за все, необхідно якнайдалі відійти від «червоної зони». Адже з тим складом та потенціалом, який має наша команда, мусимо у будь-якому випадку підійматись вгору по турнірній таблиці. Нам необхідно виходити на гру та думати виключно про перемогу. Підсумки будемо підбивати наприкінці сезону». 

«Матч з «Олімпіком» не можу назвати якимось особливим. Повторюсь, кожен поєдинок буде для команди як останній. Скажу одне, що в донеччан досить хороший колектив, незважаючи на те, що ключові гравці їх залишили. Тим не менше, тренер намагається зберігати малюнок гри, який допоміг здобути хороші результати. Необхідно відповідально поставитись до цього матчу. Ми показали, що можемо грати у хороший футбол. Тепер потрібно виправляти турнірне становище», – резюмував капітан.

За матеріалами: fckarpaty.com
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: